GT

Велика Британія, Польща, Україна

17 листопада 2022 14:29

Kateryna Bokhynska

Прийшла в компанію на початку повномасштабного вторгнення як Sr. Marketing and Comms Manager. З безперечних плюсів:
+ В GT люди понад усе. Всеохопна турбота під час вторгнення — фінансова підтримка, допомога з релокацією, дуже лояльне і дружнє ставлення з першого дня роботи для всіх працівників і їх близьких.
+ окрема величезна подяка за категоричну і дуже потужну підтримку України та українців на усіх фронтах.
+ компанія росте і розвивається, наймає нових людей, онбордить нових клієнтів, perks тільки примножуються, зарплата безперебійно виплачується
+ Команда складається з топових спеціалістів, кожен на своєму місці, з величезним багажом досвіду і знань. Є в кого і чому повчитись. Енді, Джон і Нікіта ( засновники) прості і людяні, не підтримують корпоративні ієрархічні стосунки, тому середовище всередині дуже здорове і нетоксичне.

Компанія росте і швидко розвивається, тому в core команді є трішки безлад. Як і у більшості компаній зі стартап культурою. Попри це, команда дуууже швидко адаптується і продуктивно вирішує усі питання. «Внутрішній безлад» для себе вважаю як необмежені можливості для пропозицій та ініціатив, вдосконалення своїх організаційних та комунікаційних навичок.

Щодо можливості розвитку і ініціативності, як і казала, лімітів немає. Дуже вітаються креативні і нетривіальні ідеї — варто тільки чітко, базуючись на об;єктивних даних захистити (інколи кілька разів настирливо) ідею і вперед.

Загалом, після роботи в популярній продуктовій (crm and bpm) українській корпоративній ІТ компанії — GT ідеальний роботодавець. Рекомендую.