19 червня 2022 15:12
Працюю в core команді GT приблизно півтора року і за цей час встиг зрозуміти що мені реально пощастило сюди потрапити.
Британський
Про турботу взагалі можна окремий абзац розписати, якщо поринути у деталі того як компанія підтримувала співробітників під час війни і що робить для України навіть зараз. Загалом в компанії турбуються і про ментальний стан — є бюджети як на стандартні тренажерки, так і на ментальні практики та терапевтів. Регулярно пропонуються івенти по mindfulness та stress management.
Також, мені імпонує підхід компанії до будування команд. Ніякого легасі чи процесів заради процесів, кожен процес вирішує якусь проблему, а не «просто існує». Кожна команда має право на свій окремий підхід, продиктований нею самою, а не корпоративною політикою GT. Компанія не створює бар’єр між клієнтом та його командою, усе відбувається напряму.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.