GT

Велика Британія, Польща, Україна

18 червня 2022 21:39

Artem Sorokin, Chief Architect / CTO в O(one), GT

Працюю з GT вже понад рік, як архітектор на контрактній основі. GT — одна з кращих компаній з котрими я коли-небудь працював!

Досвідчений та інноваційний топменеджмент, професійні та відкриті колеги, відкрита та інклюзивна культура, дійсно цікаві проєкти з прямим доступом до клієнта, опції повного ремоуту.

Загалом, з GT почуваєш себе неймовірно комфортно, бо команда знайшла ідеальний баланс між аутстафом і аутсорсом. З однієї сторони, можна покластися на back-office колег, котрі створюють всі умови для якісної роботи, як в офісі, так і на ремоуті. З іншої сторони, залишається можливість напряму працювати з клієнтом і безпосередньо впливати на кінцевий результат на всіх фронтах розвитку продуктів.

Професіоналізм колег просто топ. Як людина з 10+ років досвіду скажу, що в кожній команді є люди з котрих мені хочеться вчитись, досвід котрих хочеться переймати. Так вийшло, що одна з команд й загалом просто із людей Лід левела — приходжу туди на мітинги повідпочивати :) Багато заряджених вмотивованих колег початківців з котрими приємно поспілкуватися і котрі зростають просто на очах.

Також, GT — це відповідальна компанія. Я натхнений скільки і як самовіддано наші колеги й включно топменеджмент роблять для захисту інтересів нашої країни. Багато чого йде абсолютно out-of-the-scope стандартних бізнес-активностей в контексті відповідальності компаній. Стосовно цього, рекомендую цю статтю: dou.ua/...​baynes-on-ukraine-and-it

Загалом, GT, бажаю так тримати і не загубити себе в процесі зростання.