GSC Game World

Київ, Прага (Чехія)

Мій досвід з цією компанією схожий на досвід інших людей, що залишили тут коментарі)
Мені в LinkedIn написала HR студії і запропонувала спробуватись на позицію QA Engineer. Відразу ж попросили виконати тестове завдання без будь яких зідзвонів і знайомств. Витратив на тестове годин 8 свого часу, після чого відправив виконане завдання назад до HR. Потім в мене запитали скільки часу я витратив на тестове і я відповів та вирішив чекати на фідбек. Прочекав тиждень і вирішив запитати як там з перевіркою мого завдання і моє повідомлення навіть не прочитали...)
Ну і ось я пишу цей відгук майже через тиждень ігнору зі сторони компанії. Висновки робіть самі, але як на мене це є повний крінж.

Підтримали: Maryna Polishchuk

Написала мені HR в лінкедині стосовно вакансії qa. Думаю ну спробую, чому б і ні, геймдев мені подобається. Але це тестове було просто шоком для мене, деякі мобільні студії складають тестове краще. Всі питання були наче загуглені. Страшно уявити якщо це тестове розробляв lead qa студії. Та всеодно, після виконання тестового, мені надіслали шаблонну відповідь (навіть ім’я моє не вставили, написали просто «привіт я прийшла з фідбеком») з купою води де вони жалкують що не можуть продовжити зі мною спілкування, а на моє запитання що саме пішло не так нічого не відповідали на протязі двух днів (станом на момент написання цього відгуку, хоча до цього запитання відповідали моментально).
Короче це страх що за треш зараз в компанії, страшно за долю Сталкера 2, та за майбутьнє компанії.
В трьох словах, мене дуже розчарувало флоу відбору тестувальників в данній студії.

Підтримали: ДмитроVladyslav Barvytskyi

Написав для них тестове завдання у грудні 2021 року — передали на розгляд і тиша, потім, у січні 2022 — ще раз попросив фідбек, сказали, окей, але зараз тімлід зайнятий, от досі чекаю :)

Звісно, що я вже давно прийняв інший оффер, але неприємно коли твою роботу ось так «викидають на смітник». Ти витрачаєш свій час і вкладаєш енергію, а отримуєш тишу у відповідь.