GSC Game World

200...800 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Написав для них тестове завдання у грудні 2021 року — передали на розгляд і тиша, потім, у січні 2022 — ще раз попросив фідбек, сказали, окей, але зараз тімлід зайнятий, от досі чекаю :)

Звісно, що я вже давно прийняв інший оффер, але неприємно коли твою роботу ось так «викидають на смітник». Ти витрачаєш свій час і вкладаєш енергію, а отримуєш тишу у відповідь.

Підтримали: Vasyl Stepulo

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.