3 червня 13:10
У мене залишилися дуже позитивні враження від комунікації та організації співбесід.
Зі мною працювала Valentyna Pohodina, яка з перших хвилин розташувала до себе. Вона підтримувала дружню атмосферу, допомагала почуватися спокійно завдяки невимушеному спілкуванню та детально відповідала на всі мої запитання — навіть на ті, які я ще не встигла задати.
Усі етапи співбесід проходили в комфортній та доброзичливій атмосфері, а сам процес був досить оперативним. Дякую за чудовий досвід!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.