3 червня 13:10

Yaroslava Prylipko

У мене залишилися дуже позитивні враження від комунікації та організації співбесід.
Зі мною працювала Valentyna Pohodina, яка з перших хвилин розташувала до себе. Вона підтримувала дружню атмосферу, допомагала почуватися спокійно завдяки невимушеному спілкуванню та детально відповідала на всі мої запитання — навіть на ті, які я ще не встигла задати.

Усі етапи співбесід проходили в комфортній та доброзичливій атмосфері, а сам процес був досить оперативним. Дякую за чудовий досвід!

Підтримали:  Alina Paduka Valentyna Pohodina

LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Ярославо, дякую величезне за такий чудовий зворотний зв’язок! Рада, що рекрутинг процес був для тебе комфортний та оперативний! Бажаю успіху на новій посаді!