Grid Dynamics

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Цуг (Швейцарія), Амстердам (Нідерланди), Бухарест (Румунія), Варшава (Польща), Вроцлав (Польща), Гвадалахара (Мексика), Гданськ (Польща), Єреван (Вірменія), Кишинів (Молдова), Краків (Польща), Лондон (Велика Британія), Сан-Рамон (США), Гайдерабад (Індія), Белград (Сербія)

Хочу залишити свій фідбек по результатам співпраці з компанією.
Працювала в компанії 3 роки. За цей час для себе відмітила наступні плюс і мінуси.
Плюси:
— Сильна технічна спільнота
Це пунк привернув мою увагу ще коли я відправляла своє резюме в компанію по рекомендації, і зберігся до самого розірвання контракту.
— Команда
Приємно працювати з такими фахівцями, які завжди готові допомогти, відповісти на будь-які питання і підтримати.
— Можливість навчання
Компанія надає доступ до різних освітніх ресурсів і покриває витрати на навчання.
— Підтримка HRBP
HRBP допомагала і підтримувала процес переходу від однієї ролі в компанії до іншої.
З мінусів можу відмітити ті, які «випливли» після початку повномаштабного вторгнення:
— Регулярні звільнення, які тривають понад 2 роки
— Компанія не підтримує Україну «на ділі»
Команда рекрутингу в Україні неодноразово була скорочена, хоча вони працюють не тільки з позиціямт в Україні, але і в інших локаціях. Ці скорочення не залежать від рішень клієнтів, оскільки за рекрутерів платять не клієнти, а сама компанія, тобто це рішення керівництва звільнити.
— Непрозоре спілкування під час останнього дзвінка щодо причини скорочення.
Першою причиною назвали місце розташування — Україна.
Другою — це рішення змінити спеціалізацію всередині компанії. Хоча HRBP підтримала і допогла організувати процес переходу, це назвали другою причиною звільнення.
— Токсичне середовище в команді, викликане постійними нагадуваннями про звільнення.
Якби не останні пункти, мій фідбек був позитивним, але думаю, що важливо згадати про ці мінуси.

Привіт, Алло!
Нам дуже шкода, що так склалися обставини. Ти чудовий спеціаліст і ми щиро дякуємо за співпрацю протягом останніх трьох років.
Бажаємо успіхів у майбутньому!

Працював у Grid Dynamics з початку повномасштабного вторгнення і я дуже радий, що мій старт карʼєри почався саме тут.

Переваг працювати тут багато, перерахую декілька ключових особисто для мене:
— Професійні колеги. Врівноважені та позитивні люди, у яких не лячно щось запитати та дуже бустять знання. Будь-яке питання вирішувалось швидко.
— Дуже добре побудовані навчальні курси, які з часом покращуються ще покращуються. І є можливість стати частиною покращення: давати фідбек, який буде впливати на курси. Радий, що хоч і опосередковано, але допоміг кільком людям здати сертифікацію GCP за допомогою свого того, що поділився досвідом з колегами.
— Трохи доповнюючи другий пункт: у компанії є культура кураторства, що принаймні на джун/мідл позиції дає актуальну та частково індивідуально модель навчання. Також навчання з грідами — це не нескінченний стрес-тест, а саме здобування нових знань в оптимальному темпі.
— Не дивлячись на той момент мій джуновскій тайтл та скрутну ситуації у країні мені регулярно переглядали компенсацію. Чого, якщо чесно, зі станом речей зараз не очікував. Все було планово і ніякої неловкої комунікації не потрібно було починати.
— Багато цікавих проєктів дууууже великих брендів. Долучився за цей час лише до одного, але дуже задоволений тим досвідом, який я отримав.

Наразі перейшов у іншу компанію та хочу побажати сил та натхнення усім колегам, з якими мав можливість працювати та спілкуватись 🙂

Доброго Дня! Я Олександр (React-Trainee) ЛЬВІВ. ADVANCED English. Чи це можливо щоб я якимось чином показав свою користь та міг би мати шанс бути залученим до справ та принести користь Вам. Багато працював сам і знаю що швидко злечу. Хотів би достажування у Львові 096 7021546

Олександре, вітаємо. Дякуємо за інтерес до нашої компанії. Наразі у нас немає відкритого набору на стажування у Львові. Ми передали ваше резюме спеціалістам з рекрутингу, тож якщо ваш досвід зацікавить — з вами зв’яжуться. Бажаємо успіху!

Я працюю в компанії вже 1,7 року. Починала як інтерн, але за півтора року виросла до міддла. Я задоволена роботою в цій компанії, завжди відчуваю підтримку та відкритість від колег та менеджменту. Компанія пропонує багато можливостей для професійного зростання — курси всередині компанії, зовнішні курси, доступ до платних книг і тд. Менеджмент завжди готовий до обговорення нових ідей та пропозицій. Тут є можливість працювати з великим різноманіттям вакансій. В загальному, я дуже рекомендую цю компанію як чудове місце для розвитку кар’єри та співпраці з дружнім та підтримуючим колективом :)

Підтримали: Alla Kopiichenko

Таміло, дякуємо. Радіємо нашій співпраці :)

Кампанія моцна расчаравала.
Вітаю ўсіх, хачу распавесці вам сваю гісторыю узаемадзеяння з Grid Dynamics.
У студзені прайшоў тэхнічнае інтерв’ю, пасля чаго кампанія запытала пашпартныя дадзеныя (фота старонак пашпарту з візай ды персанальнай інфармацыяй) для таго каб перайсці да апошняга этапу інтэрвью. Але пасля двух тыдняў HR напісаў мне што пазіцыя была закрыта і прапанаваў пачакаць яшчэ пакуль адкрыюцца новыя пазіцыі.
Я адмовіўся і спатрэбілася яшчэ два тыдні каб яны выдалілі мае персанальные дадзеныя.
Здавалася б усё, але 25 красавіка мне піша іншы HR з прапановай, я распавёў ей пра тую сітуацыю, яна ўдакладніла некаторые дадзеныя і пачала мяне ігнараваць (не адказвала на маё пытанне)
І сёння яна зноўку піша з той жа самай прапановай)

Мяне цікавіць пытанне, з якой мэтай пісаць былому кандыдату і потым яго ігнараваць?
І навошта пісаць яму паўторна?

Што я магу сказаць у выніку: я ўбачыў адзін з найгоршых прыкладаў HR працы і непавагі да кандыдата. І асабліва расчаравальна гэта глядзіцца разам з добрымі водгукамі аб працы ў кампаніі.

Алекс, добрий день.
Ми простежили всю історію комунікації з вами та розібрали цю ситуацію з нашою рекрутмент-командою, щоб більше не повторювати таких помилок у майбутньому. Наша Recruitment Lead невдовзі сконтактує з вами, щоб дати більше роз’яснень.

Компанія топ, лідери компанії топ.
Багато всього тут бачив за 6+ років щоб зробити такий загальний висновок :)

Впевнений, цей відгук отримає багато підтримки.

Тарасе, дякуємо за теплий коментар!

Працюю в компанії більше року, усе позитивно і добре. Компанія надає усе що може бути потрібним для того щоб ти продовжував розвиватись як спеціаліст (усілякі плюшки у вигляді бази за курсами, книжками, створення роадмапів і так далі). Також є багато коворкінгів та офісів з генераторами та інтернетом, в наш час це важливо. Так як я працюю на аутстаф то багато також залежить від клієнта, але компанія робить усе що від неї залежить щоб тобі допомогти.

З самого початку відносини складались дуже добре, компанія дослуховувалась до всіх побажань та потреб.
Проте останній акорд співпраці просто вибив з колії та спортив усе попереднє позитивне враження адже така безвідповідальність та халатність щодо умов контракту зустрілась мені вперше.
Згідно контракту нотіс з одибвох сторін про завершення співпраці складає 30 днів, ось що отримав я:
— за 20 днів до фактичного припинення співпраці мені повідомили про нотіс від клієнта який у них вже більше 10 днів був на столі (але повідомляли зі словами що не потрібно переживати бо швидше за все буде новий проект або ж бенч адже Фронтова Реакт позиція достатньо актуальна і жодного слова про можливе фактичне припинення співпраці, жодного).
— за 7 днів до принення співпраці я вирішив перепитати як там справи адже нових проектів ніхто не пропонував і я був впевнений що буде бенч та все ж перепитав, на що менеджер відповіла: «я нічого не знаю, я передала тебе хайрінг дівчатам та вони нічого не пишуть», і все) так-так, і все) саме таку «чітку» відповідь дає менеджер.
— за 5 днів до дня Х мені назначили дзвінок на якому повідомили що нажаль проектів нема і через 5 днів буде останній оплачуваний день адже нотіс від клієнта буде рівним нотісу у нашій співпраці.
— на своє прохання до компанії повести себе відповідально та здійснити виплатиту за наступні 30 днів з того моменту як я почув про намір розірвання співпраці, зрештою так як про це пише договір, я лише почув «ми збирали якусь там нараду та нам шкода нічого ми зробити не зможемо, ви отримаєте кошти ще за наступні 5 днів адже вони ще робочі і все».

Умови контракту та конткретні дії компанії живуть у паралельних всесвітах.
Прикро, дуже прикро, особливо в такий час.

Ярославе, привіт.
Нам також було приємно працювати з тобою ці більш ніж півтора року. Всі непорозуміння стосовно цієї ситуації вже вирішені. Ми обов’язково врахуємо цей досвід та вдосконалимо комунікацію, щоб уникнути подібних ситуацій під час notice period. Будемо раді ще попрацювати разом та бажаємо тобі успіху!

У моєму випадку процес найму був погано організований.
1. Написала рекуртер з пропозицією 3х вакансій Devops/SRE(у вимогах не було Docker&K8s, або було як +)
2. Я уточнила на обох етапах що у мене немає досвіду роботи з Docker&K8s
3. Під час тех співбесіди інтервювери ігнорували резюме і мій досвід, запитували що попало, замість відкритих питань суха теорія. Не слухали що я розповідаю/відповідаю і багато разів питали одне і те ж саме
4. Як результат відмовили бо немає досвіду роботи з Docker&K8s

Дружня порада: слухайте кандидатів, читайте резюме і давайте з повагою ставитись до часу одне одного.

Вероніко, добрий день.
Дякуємо за ваш коментар. Нам прикро, що трапилася така ситуація і ми з’ясували деталі вашого кейсу. Для позиції DevOps/SRE ми завжди перевіряємо знання Clouds, CI/CD, бази даних тощо. Нам важливо перевірити загальний рівень знань, адже ми наймаємо спеціаліста не тільки на конкретний проєкт, а й у нашу DevOps-дисципліну, до якої існує чіткий перелік вимог. До кожної співбесіди ми зазвичай залучаємо двох інтерв’юерів задля об’єктивної оцінки кандидата. Ми переглянули відгук по вашій кандидатурі — він був однаковим в обох випадках. Щодо Docker&K8s, практичний досвід не був обов’язковим, загального розуміння було б достатньо. У будь-якому разі, дякуємо за ваш час!

На початку війни я була спеціалістом-початківцем і шукала роботу після курсів. Дуже дякую компанії Grid Dynamics, що повірила в мене і запросила на інтернатуру, яку я успішно завершила і отримала офер на позицію джуніор сорсер.

Хочу сказати, що як під час інтернатури так і надалі я отримую великі можливості зі сторони компанії для професійного навчання та розвитку: постійні воркшопи, майстер-класи, презентації, майже щодня тім лід надсилає мені інформацію про курси всередині компанії, зовнішні курси чи просто корисні статті. Тобто компанія дійсно зацікавлена у розвитку працівника і всіляко сприяє цьому.

Не можу не відзначити професіоналізм команди, з якою мені пощастило працювати. Це дійсно майстри своєї справи, в яких є чому повчитись і які прекрасно справляються зі своїми задачами навіть у нинішніх надскладних умовах.

Що важливо додати, коли почались відключення світла, компанія оперативно організувала додаткові офіси з генераторами і старлінками по всій країні (навіть в тих містах, де їх раніше не було, але зараз є працівники) аби ті, хто не має технічної можливості працювати вдома були забезпечені всім необхідним. Також, компанія підтримує державу під час війни (донати, евакуація працівників, підтримка гуманітарних ініціатив від працівників). Наприклад, зараз організований хакатон, метою якого є розробка суспільно-корисного сервісу для України.

Однозначно рекомендую Grid Dynamics як компанію-працедавця!

Підтримали: Sandra Tymkova

Працюю в компанії лише місяць, але на цей момент — повністю задоволена. Ще на етапі співбесід сподобався підхід спеціалістів: інтерв’ю проходили в дружній атмосфері, процеси налагоджені. Окрема подяка Інзі — рекрутеру, яка очолювала процес найму, допомагала з комунікацією у всіх питаннях.
Дуже порадувало технічне забезпечення: новенький мак та якісний монітор, приємно, що компанія піклується про спеціалістів.
Проект з хорошим стеком, досить скілова команда, класний кастомер. Сподіваюсь і на далі все буде на відповідному рівні.

Отличная компания!
Недавно отпраздновал год работы. Всё очень нравится! Особенно возможности для обучения и для карьерного роста. Хорошая команда, довольно обширные и интересные проекты. Отдельный упор делается на cloud технологии, но это тоже больше плюс. Тем более благодаря внутреннему университету есть масса возможностей приобрести недостающие знания или новые.

Особисто я не можу підтримати коментарі про поганий досвід роботи в компанії. Починаючи від етапів інтерв«ю, де мені розказали все, що мене цікавило і навіть зробили додатковий мітинг з куа на проекті, куди я спершу мала йти, і до підтримки HR BP, розвитку і просто швидкої комунікації. Дуже вдячна ректурам/HR Олені і Олі, які мене підтримували на початках, бо я після роботи на галері була якась перелякана. Щодо самого процесу роботи і компенсації я більш, ніж задоволена. Працюєш, звідки хочеш. Немає ніяких «треба в офіс, бо треба».
Був момент, коли я задумувалась щодо зміни компанії через війну і related questions, але якщо питати прямо — тобі нададуть відповідь. Я вирішила залишитись, коли почула все, що було необідно знати про настрої і, найголовніше, — рішення компанії. Також тут працює людина, яку я сильно поважаю, і яка б точно не лишилась в компанії у разі її неадекватного рішення.
Розумію, що в кожного є свої специфічні кейси, але я (на щастя) не можу сказати нічого поганого про ГД.

Was hired 2 months ago. Hiring process was smooth.
So far so good

Hi there,
I’m with Grid Dynamics more that 3 months and I’m more than happy to be here.
From my first contact with HR manager till now I have only the best feelings and collaboration.
The company is one of the top companies in the IT sphere and I’m really glad to be a part of it.
I hope to achive the hhighest results in the company and to show the high level of my competence and contribution.
I’m very lucky to be a part of GD.

Працюю в компанії вже 6 місяців. Прогресивна динамічна компанія з ясною та чіткою візією розвитку. Всі етапи інтервю та найму для усіх нюкамерів проводяться максимально швидко та оперативно з своєчасним отриманням фідбеку . Мій досвід проходження HR інтервю з Алією та подальше проходження етапів технічного та фінального інтервю було пройдено оперативно та без затримок. Компанія пропонує хороші бенефіти які зростають відповідно часу роботи в ній. Хороша корпоративна система навчання яка дає змогу рости та розвиватися в компанії.

Нещодавно отримала нерелевантну пропозицію на джинні від рекрутера грід дайнемікс Віти. Я відповіла, бо було цікаво спитати про їхнього вп оф текнолоджі, але Віта зникла після першого ж мого повідомлення. Через декілька днів я сама написала їй, щоб дізнатись причини ігнорування, на що вона просто вибачилась, але не визнала, що вакансія не підходить моєму досвіду — маю в профілі фразу про ’I do not wish to engage in writing technical documentation’, а вакансія саме текнікал райтер. Про малишева так і не відповіла

працював тут більше року, наймався ще в Daxx, для нідерландського продукту. закінчив співробітництво в квітні 2022. середньостатистична компанія, в моєму випадку — класичний аутстаф-бодішоп, розробник в кількості одна штука був перепроданий зарубіжному замовнику, але це і не добре і не погано, така модель бізнесу :), відповідно компенсація типово нижча за ринок. компанія не впливає на відносини із замовником (можливо, підключається для допомоги в разі конфліктів, але у мене конфліктів не було), не впливає на перегляд компенсації, я б навіть сказав «взагалі ні на що не впливає». ліміти по медстрахуванню в 2-3 рази нижчі за ті, що в українському топ-3 аутсорсі, інша соціалочка приблизно така сама. із плюсів відмічу більший вибір свіжих проектів, ніж у гігантів аутсорсу, є невеликі продукти де цікаво і затишно працювати. із мінусів — компенсація не в ринку та відсутність прозорих перспектив, власне як і у великому аутсорсі. в цілому мій відгук нейтральний.

Підтримали: Alla KopiichenkoNikita Doroschenko

Працюю в компанії півтора року. За цей час не можу сказати жодного поганого слова. Компанія дуже уважна до запитів своїх працівників, всі технічні потреби закриваються миттево. Є можливість вибирати та міняти проекти та команди, але я ще не зустрічав тут людей з якими б не хотілося працювати)
Під час війни допомогли з релокейтом, надали житло поки було потрібно. Також надали житло моїй сімї яка виїхала у Европу. Дуже вдячний. Якийсь час не було можливості працювати, але жодних затримок зп або щось, всі все розуміють.
Кажуть що довго думали про вихід з россії, ну хз, на другий тиждень сказали що там роботи не буде. Для величезної компанії здється це норм.
Є реальні можливості для релокейту та бізнес тріпів, але поки війна, звісно, це важко.

Скоро буде 3 роки як я працюю в Grid dynamics.
Задоволена можливостями які є в компанії для різних розробників від інтерна до сеньйора.
Є можливості їздити на бізнес тріпи в США.
Компанія пропонує релокейти в інші країни, що є дуже актуальним в теперішній час.
За проєкти можу сказати що попадаються різні, але якщо щось не подобається, то можна поміняти проєкт і це великий плюс.
Рекомендую!

Пропрацювала в грідах 8 місяців.
Вирішила піти, так як компанія лише на 47-ий день війни анонсувала про вихід з ринку рф. До цього керівництво компанії, мабуть, хотіло всидіти на 2 стільцях? З одної сторони, з початком війни багатьом українським колегам допомогали з релокейтом, надавали підтримку, і я б не хотіла применшувати цю допомогу. Але з іншої, гріди продовжували працювати в рф і платити там податки, а наміри про вихід були озвучені лише 11 квітня. До цього часу можна було читати в різних соціальних і професійних мережах пости з підтримкою України, хоча більшість з них із відключеними коментарями (при чому до деяких постів відключали коментарі не одразу, і можна було почитати критику на адресу компанії). В одному з перших постів йшлося про те, що Харків є рідним містом для CEO компанії, і що дуже важко спостерігати за тим, що відбувається. Але, мабуть, хоч і важко, але не настільки, щоб у перші дні у публічному полі заявити про наміри вийти з ринку росії. А от коли ведення бізнесу стає складним через накладені санкції, то вже інша справа.

Також не зрозуміло, що з VP компанії Konstantin Malyshev і чи звільнили його. Все, чим обмежилася компанія, відповідаючи на коментарі тут на доу, це те, що офіційна позиція грідів не співпадає з позицією Костянтина.

А тепер трохи про власний досвід роботи.
Приклад із війною не єдиний, який показує відсутність чіткої та відкритої комунікації зі сторони компанії. Все почалося з пропозиції щодо роботи і подальшого проходження інтерв’ю. Так спочатку йшлося про позицію одного рівня, але на момент оферу виявилось, що мені готові запропонувати позицію меншого рівня, хоча й зі збереженням моїх фінансових запитів. Повторюся, що про даунгрейд рівня я дізналася лише в той момент, коли тримала на руках офер, а з попередньою компанією узгодила свій вихід. Далі цікавіше. Компанія заздалегідь не повідомила про важливі деталі проекту, що, наприклад, потрібно працювати на ноутбуці клієнта, або що частина колег із команди залучені до сапорту 24/7 (і це крім основної роботи), і що на ці чергування не вистачає бажаючих, а хочеш не хочеш, команда мала це робити, тому менеджер постійно поверталася до цього питання і прямо-таки наполягала на необхідності підключення до сапорту нових людей. Крім того, не виправдалися мої очікування щодо професійного розвитку. На етапі інтерв’ю комапнія лише сказала те, що я хотіла почути. Хоча основна причина зміни компанії/проекту на той момент була якраз через мотивацію розвиватися далі у визначеному напрямку, і про це я чітко говорила на етапі інтерв’ю. Але прийшовши на проект, більшу частину часу займалася зовсім іншим.

Насамкінець хотіла би додати. Я дуже вдячна, що могла познайомитися та попрацювати з чудовими колегами та просто хорошими людьми з Дніпра, Харкова, Львова, Вінниці та Кракова.

Працюю в компанії 2 місяці. HR та технічне інтерв’ю пройшли приємно та якісно. Є можливість працювати з дому. Дають можливість розвивати hard і soft скіли, для навчання є університет, а покривають витрати на навчання на професійних курсах. Швидка комунікація з HR-ми та з менеджментом. Забезпечуютьсь роботу на сучасні техніці. Атмосфера в офісі тепла та приємна.

Офігенно, тількі через 2 місяці війни ваша шарага вирішили закрити офіси на росії. Ганьба!

Чи ви теж думаєте, що як і цей чорт Константін Малишев? Ганьба вам!!!

Дмитре, Grid Dynamics рішуче засуджує дії країни-агресора та ініційовану нею повномасштабну війну проти українців. Наша компанія виходить з російського ринку, закриває офіси у Саратові та Санкт-Петербурзі та припиняє там свою діяльність. Ми підтримуємо Україну та продовжуємо дбати про безпеку та добробут наших спеціалістів.
ir.griddynamics.com/...​ses/details/pr-04-11-2022

Як там цей чорт Константін Малишев?

Працюю у грідах більше 2х років, все подобається, в попередніх компаніях мене вистачало максимум на рік. Є можливість релокейту, є можливість працювати із дому, є також можливість професійного розвитку, видають для роботи сучасну техніку. Після початку війни, дуже допомогли з переїздом до більш безпечного місця (як працівникам так і їх родичам). Допомагають усим чим тільки можуть, за що я щиро вдячний усім працівникам!

Як там ваш Константін Малишев поживає, все нормально?

Остапе, доброго дня. Позиція Костянтина, яку він висловив у приватному листуванні, повністю суперечить офіційній позиції компанії. Grid Dynamics засуджує дії російського агресора та висловлює підтримку українському народові. Наша компанія закриває офіси в Росії та припинить операційну діяльність там протягом найближчих тижнів.

Grid Dynamics, шо там з бізнесом в росії? все норм?

Віталію, доброго дня! Grid Dynamics гостро засуджує дії російського агресора, який розпочав повномасштабну війну проти українців. Ми закриваємо наші представництва у Саратові та Санкт-Петербурзі та покидаємо російський ринок.

Що ж, кажете, треба концетруватись на роботі? Робити моральний вибір? Іді нахуй, русскій корабль.

Богдане, вітаємо! Grid Dynamics висловлює свою відданість та підтримку Україні. Ми закриваємо офіси в Росії та остаточно припинимо операційну діяльність там протягом кількох тижнів.

Проработал в общей сумме около 2 лет — уютная почти семейная атмосфера в которой тебе всегда дадут возможность развивать как hard так и soft скиллы. Возможет переход между проектами/технологиями считаю огромным плюсом и вдобавок ко всему бенефиты, удобный график, своя парковка(харьков).

Пропрацював на Гріди декілька місяців. Для віддаленої роботи компанія надала нову високоякісну техніку. Починаючи з першої співбесіди і закінчуючи exit interview завжди була швидка комунікація з HR-ми та з менеджментом. Що одні що інші реально намагалися допомогти. Хоч з деяких причин і не вдалося продовжити співпрацю, але про компанію в мене залишилися лише приємні враження. Хороша компанія. Рекомендую )

Працюю в компанії близько року, з проектом та командою дійсно поталанило, всі сервіси побудовані на останній технологіях, не доводиться працювати з legacy, більшість клієнтів Grid’ів є топ компаніями: Apple, Google, Telsa, PayPal (про найбільш цікаві звісно не можна говорити). Головним здивуванням було те що Grid’овські розробники дійсно працюють з цими клієнтами зараз і це не один маленький проект який робили десять років тому.

Проходила співбесіду на позицію UI developer. Незважаючи на те, що співбесіда тривала 2 години, все пройшло доволі швидко та цікаво. Якісно підібрані запитання та задачі, відсутність сухої теорії, яка не має жодного відношення до вакансії. Для проходження інтерв"ю однозначно рекомендую!

Проходив співбесіду в дану компанію, хоч по особистих причинах не зміг з ними продовжити, але це був один з найкращих процесів найму і співбесід. Хоч і було багато важких технічних запитань, але все проходило в такій легкій атмосфері, що усі хвилювання зникли. Рекомендую.

Могу сказать что перспектива развития в компании очень широка!Хочешь работать с теми или иными технологиями, дадут проект!Хочешь изучить технологии, здесь целый университет, в котором покрываются различные курсы с сайтов образования Coursera, Udemy. etc. Сертификация по клаудам также сюда входит) Много корпоративных плюшек) работа почти исключительно за Макбуками. Возможность командировок, которые доступны очень многим и даже способным джунам!

Я бы сказал, что Grid Dynamics это нишевая IT- компания с большими возможностями личностного роста, серьезными заказчиками, приятными бенефитами и теплой атмосферой в офисе. Руководство прислушивается к пожеланиям и просьбам. Категорически рекомендую!

Гибкий график, масштабные проекты. Возможность применять новые технологии (зависит от проекта, но я еще не встречал чтобы заказчик был против улучшений) Инициатива приветствуется, отсюда и возможность «пощупать» что-то новое. Ну и конечно же замечательная команда

Разнообразные проекты с популярными технологиями, удобные шустрые маки нового поколения, остальной стаф необходимый для выполнения работы легко доставляется: мониторы, мобильные девайсы, периферия. Большая авто парковка, всегда есть места. Есть велопаркинг.
Очень много грамотных специалистов, прозрачный и общительный менеджмент. Раз полгода-год приезжают Топы, чтобы рассказать последние новости. Полезно!
Командировки есть почти на всех проектах, длительностью от 1 месяца и до года с будущим переездом. Комфортный и обсуждаемый график работы. Есть всё для интенсивного роста с новыми и популярными технологями.

Харьковский офис Гридов представляет из себя несколько этажей, преимущественно, кабинетной системы с изредка встречающимися небольшими опен-спейсами, находящийся на некотором удалении от станций метро, что создает некий дискомфорт при получасовых променадах. Впрочем, гибкий рабочий график и большая парковка позволяют добраться до офиса без особого труда. В офисе тепло, много еды\чая\кофе\сиропов на кухнях, для любителей есть настольный теннис и игровая зона с какой то консолью.
Разработчики сидят на свежих поколениях MacBook Pro, каждые 2-3 года рабочее железо будет заменено на свежее. По желанию можно доукомплектоваться парой мониторов и остальной разной компьютерной мелочевкой.
Работа происходит зачастую на больших и долгосрочных e-commerce проектах, на mobile размер команды зачастую около 10-ти разработчиков по одному из направлений, для желающих есть регулярные командировки в штаты и возможность релокейта в США или восточную Европу. Технологический путь развития проекта зависит от команды разработчиков, есть возможность проявить себя на технологически сложных участках проекта, код стабильно покрывается юнит-тестами и автотестами, активно эксплуатируется CI\CD.
Из соцпакета это отпуска, больничные, бюджеты на саморазвитие\личностый рост, медстраховки и прочее.
Подведя небольшой итог: комфортная работа на современном железе, большие и, местами, сложные проекты на которых можно проявить себя, комфортный график работы, постоянное прямое общение с заказчиками и их командами, по желанию — командировки на несколько месяцев в штаты.

Хочу поделиться впечатлениями от работы в Grid Dynamics (Ukraine); Как известно — есть офисы в городах Харьков, Киев, Львов; И при желании, будучи например из Харькова — можно кратковременно поехать поработать из Киева, или Львова — рабочее место подготовят; короче офисы как перевалочные пункты для конференций, просто поездок выходного дня куда-то, и тд; Теперь о плюсах и минусах
Говоря про компанию — нельзя не упомянуть гибкий индивидуальный график работы (даже имхо слишком); Лично мне прямо не хватает глобального подхода ’с 10 до 18′ + час на обед — чтобы все коллеги были рядом и доступны
В гридах же делают ставку не на формальность по времени — а на результат труда; С одной стороны хорошо, с другой — человек сделал дело — и пошел домой раньше — и попробуй его вызвонить; Говорю как есть, кому то такое нравиться — но я в этом вопросе сторонник формализма — но тут на вкус и цвет — фломастеры разные;
Еще минус — офис далековато от метро (особенно это неприятно зимой) — ну а если погода хорошая — конечно нет проблем пройтись 15 минут; ну или на авто
Ну и на последок немного хорошего — тут дружный коллектив, небезразличных к своему делу людей; Не даром говорят — попасть в Grid Dynamics не просто — но те, кто попадают — как правило остаються надолго; А если и уходят — то потом снова возвращаются

Плюсы:
— свобода в работе
— много способов и путей для скилапа
— печеньки
— невероятные специалисты
Минусы:
— некоторые комнаты в офисе — опен спейсы. больше люблю комнатную систему
— распределенная команда — не всегда удобно, но взамен ты тоже не привязан к офису/городу

Підтримали: Тарас Палієнко

Плюсы: лояльность и возможности, когда работа не мешает жить, при этом дает возможность интересно работать и скилапиться, — многого стоит.