GreenM

Київ, Харків, Львів

У GreenM відчувається неймовірна дружня атмосфера, де кожен завжди готовий допомогти з будь-якими питаннями чи проблемами. Дійсно круті тімбілдинги та корпоративи, а ще дуже багато бенефітів, серед яких не лише покриття професійних сертифікацій, курсів та англійської мови, але й спорт, ментальне здоров’я і багато іншого, які допомогають почуватися набагато краще

Підтримали: Viktoriia Stozhok

Час плине дуже швидко, вже два із половиною роки я разом із GreenM, одже вирішив доповнити попередні відгуки. Багато чого було написано тут передо мною, від себе зазначу, що згоден із усім нижчезазначеним. Для мене робота в цій компанії насамперед це робота в справді дружньому колективі, ти завжди відчуваєш підтримку колег та керівництва, одже як на мене «people-first» це не просто гучний слоган, а реальність. Через специфіку своєю роботи багато контактую із усіма відділками — і скрізь тільки позитив. Окремо хочу відмітити можливості персонального зросту та можливість впливати на процеси без зайвої бюрократії.

Підтримали: Maria DomashenkoViktoriia Stozhok

Працюю в компанії як R&D спеціаліст з листопада 2023 року і, наразі, мені все дуже подобається :)
Перше враження було супер завдяки Марії з HR, велика їй подяка, що все пояснила і завжди була на зв’язку, якщо щось потрібно було уточнити.
Про роботу скажу так: атмосфера тут дуже комфортна, як загалом у компанії, так і в відділі. Всі дружні, це відчувається щодня, і це дуже мотивує. Мікроклімат у команді спонукає тебе розвиватися, вчитися новому, що дуже бустануло мої професійні навички.
Що ще приємно здивувало — це бенефіти. Навіть для трейні, як я, тут передбачено багато бонусів.
Можна працювати віддалено і в офісі (Київ, Львів), техніку надають. Є і лекції корисні і тімбілдінги веселі і офлайн зустрічі. Можна зручно взяти day off, є також 1-on-1 як з лідом, так і hr.
Тому умовам праці, так і компанії в цілому, від мене вподобайка.

Тут майже кожний написав про гарне ставлення до людей і people-first підхід в компанії.
Так ось, можу підтвердити, це справді так. Причому, це щира підтримка, а не щось штучне, обумовлене процесом чи цілями на квартал.
Люди відкриті і зацікавлені в твоєму зростанні і покращені як спеціаліста.

Є можливості працювати з різними технологіями і виконувати задачі різної складності — від простих, умовно, написання тестів, до проектування системи або компонентів з подальшою реалізацією.

Компанія постійно працює над розширенням і покращенням соц пакету. Це приємно. Можна, наприклад, домовитися за покриття витрат на навчання або розвиток.

Після великих аутсорс компанії України, GreenM був для мене наче ковток свіжого повітря зі своїм ставленням і атмосферою. Можу рекомендувати це місце

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Наразі працюю в компанії 4 місяці на позиції research engineer і дуже задоволений тим, що потрапив саме сюди.
Першим, що мене вразило, був процес спілкування з рекрутеркою Марією, яка детально пояснила наступні кроки і допомогала з усіма питаннями, якщо вони виникали по ходу співбесіди.
Другим приємним моментом був колектив, в якому всі ставляться з великою повагою і намагаються підтримувати одне одного. Особливо хочу відзначити допомогу юніт лідів у вирішенні складних технічних та організаційних питань. До того ж, наявність інтерактивних зустрічей та корпоративів лише допомагають у створенні нових та покращенні вже наявних комунікацій між співробітниками, що набагато полегшує процес адаптації на початкових етапах.
Важко не згадати про чудову техніку для роботи, яка покриває майже всі робочі аспекти (усе інше покривається хмарними технологіями). Є можливість працювати з офісів, а система бенефітів покриває необхідні витрати і не тільки.
Окрім організаційних питань варто зазначити про можливості кар’єрного росту, де за підтримки кваліфікованих спеціалістів можна вирішувати складні, але від того не менш цікаві проблеми, з підвищенням власної кваліфікації.
Наостанок хочу зазначити, що компанія підтримує Збройні Сили України і намагається допомогати нашим захисникам та захисницям у будь-якому форматі.

Працюю в компанії вже два з половиною роки на основному проєкті для великого американського замовника. Хоча проєкту вже багато років, постійно відбувається оновлення версій фреймворків, старі компоненти в міру необхідності переписуються, є можливість постійно вчитися і дізнаватися нове.
Є також кілька невеликих проєктів.
У компанії багато різних бонусів (повний список є на сайті компанії). Окремо відзначу оплату підписки на github copilot.
Чудовий колектив загалом і колеги по команді зокрема.

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Працюю в GreenM більше року. Мені усе подобається: люди, цінності компанії, проєкт.

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Працюючи у GreenM 3 місяць, вже можу поділитися деякими відгуками: 1) прекрасний досвід усіх етапів співбесід із рекрутеркою Вікторією, — вперше склалося враження, що тебе не просто слухають, а й чують; 2) повна свобода дій — якщо ти пройшов етапи відбору, значить, маєш усі потрібні навички і знання, щоб бути незалежним у своїй роботі, і, з деякими узгодженнями, самостійно тестувати підходи/шукати найефективніші інструменти для якісного виконання своєї роботи; 3) усі побажання, зауваження, коментарі приймаються до уваги — твою думку сприймають серйозно, а над покращенням процесів працюють одразу; 4) прекрасний соц. пакет і відсутність будь-якого тиску за використання дей офів або сік лівів (безлімітних).

GreenM — прекрасна компанія, де нагороджується проактивність та ентузіазм, відсутня бюрократія, по-справжньому цінуються люди і країна, в якій ми живемо (постійна допомога ЗСУ).

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Моє враження про компанію за півтора роки роботи — найкраща компанія із всіх де мені приходилося опрацювати. Відношення до людей просто неймовірне. Бенефіти забагато 😅 Найкращі люди ☺️ Компанія допомагає Україні і військовим.

Обожнюю всіх з ким довелося попрацювати в компанії🥰

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Хочу також поділитися своїми враженнями про GreenM. Моя історія в цій компанії почалася з інтернатури в ролі Data Engineer. Дуже вдячна за можливість потрапити в таке місце, де працюють фахівці своєї справи, завжди відкриті до спілкування, готові наставити та допомогти тобі на шляху розвитку як спеціаліста. Також не менш важливим є відсутність скучних та одноманітних завдань на проекті, що підтримує інтерес до розвитку і дає можливість отримати та попрактикувати нові знання.
За два роки роботи в GreenM точно можу сказати, що надзвичайно важливим аспектом для цієї компанії є розвиток та підтримка її працівників. Це також відчулося в період початку війни, коли компанія виявила високу гнучкість та турботу.
Компанія наразі пропонує велику кількість корисних бенефітів, а також займає сильну позицію у підтримці Збройних Сил України.
Загалом, компанія викликає у мене відчуття поваги до неї та її підходу до розвитку та підтримки своїх співробітників.

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Працюю із компанією трохи більше півтора року.
За цей не простий період компанія показала себе дуже орієнтованою на людей. В перші дні і місяці була дуже вагома допомога, яку дуже рідко де можна зустріти. Було стійке розуміння, що компанія дійсно піклується про команду і готова це показувати реальними, дуже значимими справами.
Ця культура проявляється і в більш звичайних речах, як технічне забезпечення, допомога із навчанням, страховкою і купою інших плюшок, які сумарно роблять життя і роботу набагато комфортнішою.

Із робочої сторони питання, важливий момент — робота із професіоналами своєї справи. Є багато можливостей перейняти досвід, отримати нові практичні знання. Ви тут не будете оточені 5-ма інтернами без менторів.
Проекти великі, завдання цікаві, тут не буде тасків емоційно придуманих, які врешті-решт нікому не будуть потрібні.

Також особлива важлива зараз програма підтримки зборів донатів на ЗСУ від команди, яка вже зробила дуже істотні внески в мої збори.
Крім цього, існує програма підтримки членів команди, що мобілізуються.

Підсумовуючи, гаряче рекомендую спробувати свої сили і пройти співбесіду, якщо ви ще вагаєтесь.

Минуло півроку, як доєднався до компанії, та можу сказати, що мені пощастило бути в оточенні креативних людей, не душніл, а саме працьовитих та талановитих тіммейтів, підход до роботи яких імпонує! Мене особисто зачепила фраза, що «ГрінМ це про людей», і я точно вирішив, що мені сюди, та пересвідчився у цьому власноручно.

Процес наймання відбувався через реферальну програму та виглядав наступним чином:
надсилання резюме з портфоліо > бесіда з рекрутерами > тестове завдання > співбесіда > офер
На всіх стадіях відчувалися нотки легкості та невимушеності.

Не менш важливі моменти, які приваблюють:
1 покриття спорту
2 сік лів в необмеженій кількость без зайвих питань
3 допомогають з обладнанням свого робочого місця вдома
4 пропонують техніку для роботи
5 покриття мед страхування
6 виділяють кошти на вивчення англійської мови
7 оплата професійних навчальних матеріалів, підписок, книжок, курсів та івентів

У фішках ще є:
— відчуття, що про тебе піклуються та сприяють професійному прогресу
— фрайдей-токи, на яких тебе тримають в курсі всього, що відбувається в компанії та з компанією
— ван-ту-вани, після яких розумієш як краще рухатися вперед
— спікін-клаби кожної середи
— різні прикольні конкурси, квізи, тімбілдинги

І найголовніше це — цікаві проєкти, над якими хочеться працювати, і навіть, якщо вони призупиняються, то компанія шукає можливість залучити в іншому проєкті та використати таланти людини по повній, що наразі цінно у такі непрості часи!

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

В компанії працюю вже 5 рік і можу з впевненістю сказати, що GreenM це про людей і для людей. У цій компанії є безліч можливостей для розвитку як технічних, так і soft навичок, тут працюють дійсно круті професіонали, які діляться досвідом, допомагають та підтримують. Завдяки роботі на складних і цікавих проєктах, освоєнні нових технологій і взаємодії з сильною командою, тут відбувався мій найактивніший зріст у професіональному плані.
Великим плюсом для мене також є покриття компанією витрат на навчання, гнучкий графік роботи, безлімітні лікарняні.
Дуже вдячна GreenM за підтримку та можливості, які я тут отримала.

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Спершу хочу визначити, що в GreenM ви знайдете можливість стати експертом за бажаним напрямком. Два роки тому я вирішив змінити фокус з backend-розробки на data engineering і мав щастя приєднатися до GreenM. Вже через місяць після найму я почав працювати з одним із клієнтів компанії і розбиратися з новою для мене інженерною дисципліною. Якщо у мене з’являлися технічні питання, я вільно запитував юніт лідів, які з відповідальністю мені допомагали. Усі організаційні задачі вирішувалися швидко завдяки HR-спеціалісту і Сlient Success ліду. За цей час я попрацював на декількох сучасних проєктах із цікавими командами й суттєво поглибив свої знання та навички.

По-друге, якщо ви шукаєте компанію, яка є people-first, рекомендую GreenM. За два роки мені не одноразово казали, що компанії буде краще і вигідніше так, як буде комфортніше для мене. GreenM ставиться до співробітників із цінністю, завжди йде на зустріч і піклується про кожного. Маю чудову техніку для роботи, можливість працювати з офісу і корисні бенефіти. Останнім часом часто отримую подарунки і запрошення на корпоративи. Треба відзначити і велику допомогу компанії з релокейтом через повномасштабне вторгнення — я ні від кого не чув такого рівня підтримки.

Наостанок зазначу, що GreenM масштабно підтримує Збройні Сили України, завдяки чому ми змогли задовольнити багато потреб наших військових.

Працюю в GreenM півтора року і за цей час змінила позицію з QA інженера на бізнес-аналітика.

Відзначу декілька плюсів роботи в компанії: 1) значна увага до адаптації та онбордінгу працівника; 2) врахування побажань працівника шодо бажаного проекту (за наявності опцій); 3) фінансове стимулювання професійного розвитку (не було проблем узгодити повне чи часткове компенсування потрібних курсів); 4) дуже пристойний соц пакет, що включає навіть декретну відпустку; 5) лояльне відношення до взяття дей оффів, лікарняних та тривалості відпустки; 6) ну і як бонус регулярні маленькі подарунки від компанії ;)

Загалом компанія цінує особистість кожного працівника та відкрита для зворотнього звʼязку. Все з перерахованого вище впливає на моє бажання і надалі продовжувати працювати в GreenM.

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Я працюю в GreenM вже рік. Не зважаючи на складну ситуацію в країні, компанія була в пошуку співробітників.
Співбесіду проводили дуже класні спеціалісти своєї справи, які намагатись більше дізнатись про твій досвід, рівень знань та сильні сторони, які можуть бути корисними в командній роботі.
В компанії панує дуже тепла, дружня атмосфера. Всі колеги працюються разом над вирішенням різноманітних задач в процесі розробки, завжди є можливість до когось звернутись за допомогою і можна бути впевненим, що тобі завжди допоможуть, адже всі працюють заради спільної мети.
Компанія дає можливість розвиватись, отримувати нові знання і проходити сертифікації. Тут дуже класний соц пакет для співробітників.

Я дуже рада, що стала частиною компанії під назвою GreenM.

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Працюю в компанії трохи менше року. Від самого початку, коли я долучилася до цієї компанії, я відчула, що тут цінують кожного співробітника і створюють умови для їхнього розвитку та успіху. Усі співробітники тісно співпрацюють, обмінюються ідеями та підтримують один одного. Також Greenm вирізняється тим, що надає величезного значення розвитку своїх співробітників. Я пишаюся тим, що є частиною такої компанії. Дякую за можливість працювати в такому надихаючому і підтримуючому середовищі!

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

В компанії я працюю вже 10 місяців і за цей час я зрозумів що компанія надзвичайно особлива, оскільки вона створює атмосферу сім’ї, де всі співробітники згуртовані і дружні. Вже з перших днів моєї роботи я відчував теплоту та підтримку колективу.
Одним з перших вражень про цю компанію було моє спілкування з рекрутером. Вона проявила велику увагу до моїх потреб і зрозуміла, що мені потрібно для успішного розвитку. Я отримував швидкі та конструктивні фідбеки, що дуже важливо. У цій компанії вміння працювати в команді є особливо цінним. Всі співробітники допомагають один одному і підтримують спільні цілі. Робота в колективі є дуже злагодженою, що сприяє ефективному виконанню завдань та досягненню результатів.
Особливо мені сподобалося, що компанія в першу чергу оцінює софт скіли своїх співробітників. На співбесіді мені не довелося відтворювати заїжджену суху теорію. Замість цього, інтервюер цікавився, як би я підійшов до розв’язання конкретної проблеми, які підходи б використовував. Це свідчить про те, що в компанії цінять не лише технічні навички, але й креативність та здатність мислити поза звичайними рамками. Це місце, де я почуваю себе мегакомфортно, радий бути тут.

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Працюю в GreenM відносно не довго: 5 місяців, але цього часу було достатньо щоб сформувати хорошу думку про компанію.
Починаючи з етапу комунікацій з рекрутером та технічної співбесіди, спілкування було максимально приємним та відкритим: рекрутер розказав всю потрібну інформацію та відповів на всі питання детально та зрозуміло. На технічній співбесіді були цікаві питання та дискусії, окрім фундаментальних запитань по технологіяї, розглядалися різні архітектури, та шукалися їхні проблеми і шляхи їх вирішення. Одразу було зрозмуіло що в компанії працюють справді хороші спеціалісти.
Також хочеться зазначити цінності компанії та комунікаціїї всередині: GreenM справді ставить людей вище за якісь матеріальні цінності, немає якоїсь клмплексної бюрократії, справді дружний колектив, кожна твоя ініціатива буде почута.

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Забув додати про процес найму.
Топова рекрутер, все дуже невимушено та дружньо.
Технічна частина співбесіди також топ, замість години перевірки теорії та питань про базові класи були більше питання на мислення та архітектуру, патерни та їх розуміння, логіку та «як би ти зробив», що дужу рідко трапляється, за що компанії величезний плюс.
Ще з плюсів це те, що ти тут не зовсім дев, а більше інженер, який вирішує проблему, для розвитку це максимально круто.

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Олександр, дякую розгорнутий відгук.
Раді, що тобі все подобається.

Пропрацював тут майже рік.
Що маю сказати, компанія супер.
Компенсація завжди своєчасно, дуже гарний соц пакет, якщо щось трапилось усі ставляться з розумінням.
Ніколи не було стресових ситуацій, ПМ та тімліди топ, дуже досвідчені та професіональні люди.
На проекті на якому я працював були задачі як прості на 30-40 хвилин так і комплексні великі таски end-to-end від коду до хостінгу в клауді.
Є регулярні 1:1 з керівником, тому можна своєчасно отримувати зворотній звʼязок по своєму розвитку, поспілкуватись куди рухатись.
Є можливості для отримання сертифікацій на AWS, наприклад і компанія в цьому зацікавлена, що круто.
Компанія активно приймає участь у волонтерці, у чому я міг впевнитись декілька разів коли збирали для хлопців гроші на теплаки/машини/старлінки і тп., усі активно приймають участь.
Дуже гарний колектив та проекти, соціалка, для мене 100/100.

Після кількох місяців роботи з GreenM я можу впевнено сказати, що отримав виключно позитивні враження. З самого початку, завдяки професійному та прозорому найму персоналу, і до плавного процесу адаптації я був добре поінформований про будь-які оновлення, пов’язані з моєю посадою.

У компанії панує привітна та дружня атмосфера, де кожен готовий допомогти та поділитися своїми знаннями. Крім того, величезним плюсом є сприйнятливість команди до нових концепцій і вдосконалень процесів.

Я щиро рекомендую GreenM усім, хто планує приєднатися до компанії.

Нещодавно приєднався до GreenM, але вже можу сказати, що процес адаптації проходить комфортно. Дуже тепла співбесіда, грамотна та ввічлива робота рекрутера — та взагалі відчувається підтримка менеджменту та колег, що дуже сприяє розвитку. Тут насаправді Люди насамперед! З задоволенням рекомендую цю компанію як місце, де можна успішно працювати. Також, хочу використати цю нагоду, щоб висловити подяку GreenM та її команді за постійну та різнопланову підтримку Збройних Сил України. Це дійсно круто!

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Проходив співбесіду на позицію Data Engineer Intern в компанію GreenM, хочу подякувати за терпіння та можливість спробувати себе у новій індустрії. Все проходило в помірному темпі і без зайвої напруги, на співбесіді намагалися описати простір у якому знаходяться знання, не намагалися завалити досвідом та маніпуляціями навколо тем, у яких не має досвіду. Після співбесід отримував лаконічний фідбек та рекомендації щодо подальших тем для навчання. Розмови в тексті та у форматі відео дзвінків проходили усі в помірному темпі і на всі запитання відповідали вичерпно, відчувається, що в компанії до вас відкриті та з повагою підходять до часу.

Співбесіду проводять дуже приємні люди, ціль яких — не знайти тему, в якій ти не розбираєшся, а дізнатися твій рівень знань та досвід. Під час роботи над проектом всі члени команди завжди готові допомогти та підказати. Сам проект та задачі надають можливість розвиватись як розробнику та спробувати себе в різних ролях.

Одна из не многих компаний в которой очень приятно работать. Начиная от собеседования, которое было не напряженное и довольно интересное, и заканчивая самим процессом работы — везде очень сложно найти минусы. Скорее всего их нет. Руководство действительно ценит своих сотрудников и базируется не на личных интересах и прибыли, а на стоящих профессионалов

Я хотів би скористатися моментом, щоб висловити свою вдячність за винятковий досвід, який я отримав відтоді, як приєднався до GreenM. Робоча культура заснована на співпраці, підтримці та заохочує до постійного навчання та розвитку.
Проект цікавий, є можливість обрати чим займатися та спробувати себе в різних технологіях.
Топ)

Усім привіт!
Я також хотіла б поділитися своїм відгуком стосовного свого досвіду співбесіди на позицію тестувальника в цю компанію. Нажаль офер не отримала, але хотіла би висловити вдячність — рекрутеру Vladlena Korobko, з якою мені було дуже комфортно взаємодіяти протягом усього процесу. Вона дуже відповідальна, ретельно пильнує за наданням зворотнього зв’язку та вичерпно надає відповіді на всі поставлені запитання. Вважаю, що компанії дуже повезло мати в штаті такого спеціаліста як вона :)

Підтримали: Vladlena KorobkoViktoriia Stozhok

Для цієї компанії найбільшою цінністю є люди. І це відчуваєть в усьому. Про тебе завжди поторбуються, забезпечать всим необхідним щоб тобі було комфортно працювати. Тебе завжди вислухать і віднесуться з розумінням у будь-якій ситуації.
А ще це дуже крута команда профессіоналів. Просто дивуєшся скільки всього знають твої коллеги і які вони круті!
А ще дуже надихаюча атмосфера і справді хочется робити крутезні речі, і для цього є справді всі умови)

Привет,

Проходил собеседование на позицию мануального тестировщика в данную компанию, хочу отметить высокий уровень профессионализма на протяжении всего процесса рекрутинга. Особого внимания хочу удостоить рекрутера Владлену: грамотная речь, приятное лёгкое общение, высокая компетенция в плане технических вопросов. Нашёл свое место в другой компании но рад, что на рынке присутствют такие «игроки» как GreenM, желаю компании успехов в бизнесе, а её сотрудникам интересных задач!

Вітаю, Олексій.
Дякую за ваш відгук та побажання.

Дуже раді, що вам сподобалось спілкуватися з нами.

Успіхів вам у новій компанії :)

Всім привіт!
Працюю в GreenM з 10.2021 і хотів би поділитись деякими своїми думками та висновками щодо компанії.
Перш за все, хотів би зазначити що в GreenM працюють просто неймовірні люди, і це реально так. В компанії панує добра і світла сімейна атмосфера. Поруч з тобою висококваліфіковані спеціалісти різних областей, які з радістю допоможуть тобі у будь-якому питанні. Ця підтрика є неоціненною, особливо на початкових етапах онбордингу, і я щиро вдячний кожному з них за відкритість, чуйність та ентузіазм з яким вони допомагають мені, коли я того потребую
Щодо стеку, з яким доводиться працювати, то з цим все просто круто. Я зустрів тут все, що було в описі вакансії і навіть більше) Компанія всіляко заохочує робітників щодо індивідуального саморозвитку і йде назустріч у прагненні поглиблення знань у тому чи іншому напрямку("плюшок" більше ніж достатьно).
Керівництво компанії особливо дбає про work-life balance кожного співробітника і усіляко допомагає на всіх етапах для досягнення необхідного балансу
Особливо хотів би подякувати CEO [www.linkedin.com/in/alexeylitvin] та QA Lead [www.linkedin.com/in/anastasiiayevsiukova] за підтримку з початком війни. GreenM забезпечили своєчасну релокацію(навіть до 24 лютого) абсолютно всім своїм співробітникам та підтримку в умовах воєнного стану. Це була повна підтримка на абсолютно всіх етапах! Мене неабияк це вразило(враховуючи те, що я не на такому вже й тривалому етапі співпраці з команією) і забезпечило такий необхідний на той момент саппорт мені та моїй сім’ї. Дуже дякую за це GreenM! Як то кажуть «друзі пізнаються в біді», так от я можу з впевненністю сказати, що GreenM для мене навіть більше, ніж друзі!
Дуже гордий через те, що являюсь членом сім’ї GreenM!
Буду дуже радий якщо ця інформація виявиться корисною для когось

Дякуємо за такий крутий відгук.
Раді, що ти з нами.

Я проработала в GreenM 3 года. Начала как Senior QA, затем QA Lead.
GreenM — это душевная компания, где все люди как семья, особенно в докарантинное время, когда большинство из нас работали в офисе. Своя неповторимая атмосфера и уют окутают вуалью и вызовут желание остаться тут навсегда. В офис хочется возвращаться к теплым и душевным разговорам с ноткой юмора. Даже тех, кто там уже не работает, ждут на вечерние посиделки.
Если говорить о рабочих задачах, они сложные и интересные, дают возможность думать и изучать новые технологии. Для QA эта компания позволяет совершить технический прыжок в развитии и навыках. Если вы ищете компанию в которой нужно много думать, развиваться и выполнять сложные задачи, вам сюда.

Я працював у GreenM з першого дня її існування майже 8 років. Це був надзвичайний час мого активного росту як інженера та командного гравця. Ви знайдете тут дивовижний так дуже рідкісний баланс між особистим ростом та завданнями на проекті. Якщо ви шукаєте можливості поглиблення своїх навичок вашого кор скіла, вам сюди. Якщо ви засумували та шукаєете можливості світчнути стек, вам теж сюди. Cloud, Big Data, DevOps, Test Automation, Technical excellence — це не просто слова, ви знайдете все це в GreenM. Та найважливіше, що People first принцип є невід’ємною частиною культури цієї компанії. Це не тільки про HR департамент, тут вас завжди вислухають та підтримають на всіх рівнях.