16 березня 21:41
Хочу подякувати рекрутерці Viktoriia Stozhok за дуже професійний та комфортний процес рекрутингу в GreenM.Комунікація була швидкою, прозорою та максимально коректною. Хочу відзначити уважне та людяне ставлення до кандидата — це створює дуже позитивне враження від компанії та процесу загалом.
Дякую за приємну взаємодію та бажаю команді GreenM подальшого розвитку й сильних спеціалістів у команді 🚀
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.