15 липня 2025 9:37
Проходив сппівбесіди в GreenM на позицію бізнес аналітика. Враженні від процесу рекрутингу тільки позитивні, атмосфера під час інтерв’ю була дуже комфортною завдяки відкритим і привітним рекрутерам та інтерв’юерам. Те, що справді вирізняє цю компанію це високий рівень професіоналізму та щире ставлення до людей. Окрема подяка Вікторії, яка проводила першу розмову, її підтримка та уважність одразу задали позитивний тон усьому процесу. Якщо вам пощастить отримати пропозицію від GreenM не вагайтеся, це дійсно класна компанія.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.