20 червня 2024 12:04
Працюю в компанії GreenM вже півроку на позиції рекрутера, і можу з упевненістю сказати, що це чудове місце для професійного розвитку і особистісного зростання.
Перш за все, хочу відзначити неймовірно приємний колектив. Від першого дня в компанії я відчула себе частиною великої дружньої родини. Тут кожен готовий допомогти, підтримати та поділитися своїм досвідом. Відчувається справжній командний дух, і це надихає працювати з максимальною віддачею.
Я безмежно рада, бути частиною GreenM і щиро рекомендую цю компанію всім, хто шукає місце, де можна розвиватися, працювати з приємними людьми та відчувати справжню підтримку і турботу. GreenM — це не просто робота, це друга сім’я.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.