13 червня 2024 13:25
Працюю в GreenM 2 роки) Встигла попрацювати над декількома цікавими проектами. В нас дуже круті менеджери, крута команда та класні бенефіти. Якщо знайшли відкриту вакансію від GreenM, не зволікайте, вам точно тут сподобається!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.