12 червня 2024 14:04
Від недавна працюю у GreenM і вже можу сказати, дуже задоволена, що прийняла оффер. Компанія підтримує людей, професійний розвиток, забезпечуює можливості для навчання, дає низку крутих бенефітів, а також тут є дійсно хороша командна атмосфера.
Рекомендую GreenM!💚
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.