29 квітня 2024 14:23
Вже 2,5 роки працюю в GreenM. Почала співпрацю з інтернатури, та наразі продовжую працювати на посаді Full Stack Engineer. Дуже вдячна за можливість почати свій карʼєрний шлях та розвиватися як спеціаліст. Також для мене багато значить дружній колектив професіоналів, які допомагають у роботі та розвитку. Дуже теплий колектив. А також у компанії є багато крутих бенефітів! Цілком задоволена співпрацею з GreenM!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.