29 квітня 2024 13:56
Почав працювати в GreenM іще у 2022 році на посаді QA engineer, тестове завдання виконав гарно (на мою думку) хоч і з деякими помилками) могло би бути краще. Потім пройшов співбесіду де мені іще більше сподобалась компанія, найбільше сподобались питання про мій минулий досвід, їх було більше ніж нудних запитань по тестуванню)
За ці два роки змінив декілька проектів, я гадаю що це тільки плюс для тестувальника та його досвіду.
Задоволений колективом та кількістю плюшок від компанії, якими користуюсь)
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.