22 квітня 2024 17:07
Працюю в GreenM уже чотири роки, і цей досвід став для мене неймовірно цінним. Мій шлях в IT почався у цій компанії та продовжується тут й зараз. За цей час мені вдалося спробувати себе в кількох ролях, що не лише збагатило мої професійні знання, але й показало, наскільки компанія цінує та сприяє розвитку своїх співробітників.
Одне з найважливіших відкриттів для мене стала дружня атмосфера в колективі. GreenM — це особливі люди! Тут кожен готовий підтримати та допомогти, незалежно від того, з яким питанням або проблемою ти до них звернувся.
Ще одним значним плюсом роботи в GreenM є бенефіти. І їх шалено багато, як на мене. Від себе дуже вдячна за можливість покрити витрати на професійні сертифікації та курси, отримати підтримку в таких аспектах, як спорт і ментальне здоров’я. GreenM — місце роботи, де люди не просто ресурс, а people first у цінностях — не просто слова. Тут турбуються про кожного співробітника, створюється по-справжньому мотиваційне середовище для роботи та професійного зростання. З колегами завжди приємно зустрітися, є про що поговорити та з чого пореготати на тім-білдингах онлайн і офлайн.
Під час війни компанія багато донатить, співробітники мають можливість відкривати збори та отримувати X2 до суми донатів. На початку війни ті співробітники, які потребували, отримали як організаційну, так і фінансову допомогу з житлом.
GreenM — місце, де хочеться працювати, розвиватися і досягати нових вершин. Щиро бажаю компанії шаленого зростання та подальшого розвитку!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.