GreenM

21...80 спеціалістів
Львів, Редвуд-Сіті (США)

5 квітня 2024 16:22

Max Poida

Час плине дуже швидко, вже два із половиною роки я разом із GreenM, одже вирішив доповнити попередні відгуки. Багато чого було написано тут передо мною, від себе зазначу, що згоден із усім нижчезазначеним. Для мене робота в цій компанії насамперед це робота в справді дружньому колективі, ти завжди відчуваєш підтримку колег та керівництва, одже як на мене «people-first» це не просто гучний слоган, а реальність. Через специфіку своєю роботи багато контактую із усіма відділками — і скрізь тільки позитив. Окремо хочу відмітити можливості персонального зросту та можливість впливати на процеси без зайвої бюрократії.


LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.