15 березня 2024 14:35
Працюю в компанії як R&D спеціаліст з листопада 2023 року і, наразі, мені все дуже подобається :)
Перше враження було супер завдяки Марії з HR, велика їй подяка, що все пояснила і завжди була на зв’язку, якщо щось потрібно було уточнити.
Про роботу скажу так: атмосфера тут дуже комфортна, як загалом у компанії, так і в відділі. Всі дружні, це відчувається щодня, і це дуже мотивує. Мікроклімат у команді спонукає тебе розвиватися, вчитися новому, що дуже бустануло мої професійні навички.
Що ще приємно здивувало — це бенефіти. Навіть для трейні, як я, тут передбачено багато бонусів.
Можна працювати віддалено і в офісі (Київ, Львів), техніку надають. Є і лекції корисні і тімбілдінги веселі і офлайн зустрічі. Можна зручно взяти day off, є також 1-on-1 як з лідом, так і hr.
Тому умовам праці, так і компанії в цілому, від мене вподобайка.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.