24 листопада 2023 18:17
Моє враження про компанію за півтора роки роботи — найкраща компанія із всіх де мені приходилося опрацювати. Відношення до людей просто неймовірне. Бенефіти забагато 😅 Найкращі люди ☺️ Компанія допомагає Україні і військовим.
Обожнюю всіх з ким довелося попрацювати в компанії🥰
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.