4 вересня 2023 17:14
Хочу також поділитися своїми враженнями про GreenM. Моя історія в цій компанії почалася з інтернатури в ролі Data Engineer. Дуже вдячна за можливість потрапити в таке місце, де працюють фахівці своєї справи, завжди відкриті до спілкування, готові наставити та допомогти тобі на шляху розвитку як спеціаліста. Також не менш важливим є відсутність скучних та одноманітних завдань на проекті, що підтримує інтерес до розвитку і дає можливість отримати та попрактикувати нові знання.
За два роки роботи в GreenM точно можу сказати, що надзвичайно важливим аспектом для цієї компанії є розвиток та підтримка її працівників. Це також відчулося в період початку війни, коли компанія виявила високу гнучкість та турботу.
Компанія наразі пропонує велику кількість корисних бенефітів, а також займає сильну позицію у підтримці Збройних Сил України.
Загалом, компанія викликає у мене відчуття поваги до неї та її підходу до розвитку та підтримки своїх співробітників.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.