14 серпня 2023 10:37
Минуло півроку, як доєднався до компанії, та можу сказати, що мені пощастило бути в оточенні креативних людей, не душніл, а саме працьовитих та талановитих тіммейтів, підход до роботи яких імпонує! Мене особисто зачепила фраза, що «ГрінМ це про людей», і я точно вирішив, що мені сюди, та пересвідчився у цьому власноручно.
Процес наймання відбувався через реферальну програму та виглядав наступним чином:
надсилання резюме з портфоліо > бесіда з рекрутерами > тестове завдання > співбесіда > офер
На всіх стадіях відчувалися нотки легкості та невимушеності.
Не менш важливі моменти, які приваблюють:
1 покриття спорту
2 сік лів в необмеженій кількость без зайвих питань
3 допомогають з обладнанням свого робочого місця вдома
4 пропонують техніку для роботи
5 покриття мед страхування
6 виділяють кошти на вивчення англійської мови
7 оплата професійних навчальних матеріалів, підписок, книжок, курсів та івентів
У фішках ще є:
— відчуття, що про тебе піклуються та сприяють професійному прогресу
— фрайдей-токи, на яких тебе тримають в курсі всього, що відбувається в компанії та з компанією
— ван-ту-вани, після яких розумієш як краще рухатися вперед
— спікін-клаби кожної середи
— різні прикольні конкурси, квізи, тімбілдинги
І найголовніше це — цікаві проєкти, над якими хочеться працювати, і навіть, якщо вони призупиняються, то компанія шукає можливість залучити в іншому проєкті та використати таланти людини по повній, що наразі цінно у такі непрості часи!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.