26 червня 2023 18:51
Я працюю в GreenM вже рік. Не зважаючи на складну ситуацію в країні, компанія була в пошуку співробітників.
Співбесіду проводили дуже класні спеціалісти своєї справи, які намагатись більше дізнатись про твій досвід, рівень знань та сильні сторони, які можуть бути корисними в командній роботі.
В компанії панує дуже тепла, дружня атмосфера. Всі колеги працюються разом над вирішенням різноманітних задач в процесі розробки, завжди є можливість до когось звернутись за допомогою і можна бути впевненим, що тобі завжди допоможуть, адже всі працюють заради спільної мети.
Компанія дає можливість розвиватись, отримувати нові знання і проходити сертифікації. Тут дуже класний соц пакет для співробітників.
Я дуже рада, що стала частиною компанії під назвою GreenM.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.