30 травня 2023 18:09
Працюю в компанії трохи менше року. Від самого початку, коли я долучилася до цієї компанії, я відчула, що тут цінують кожного співробітника і створюють умови для їхнього розвитку та успіху. Усі співробітники тісно співпрацюють, обмінюються ідеями та підтримують один одного. Також Greenm вирізняється тим, що надає величезного значення розвитку своїх співробітників. Я пишаюся тим, що є частиною такої компанії. Дякую за можливість працювати в такому надихаючому і підтримуючому середовищі!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.