GreenM

21...80 спеціалістів
Львів, Редвуд-Сіті (США)

27 травня 2023 22:08

Oleksandr Horlov, Software engineer в Slize

Пропрацював тут майже рік.
Що маю сказати, компанія супер.
Компенсація завжди своєчасно, дуже гарний соц пакет, якщо щось трапилось усі ставляться з розумінням.
Ніколи не було стресових ситуацій, ПМ та тімліди топ, дуже досвідчені та професіональні люди.
На проекті на якому я працював були задачі як прості на 30-40 хвилин так і комплексні великі таски end-to-end від коду до хостінгу в клауді.
Є регулярні 1:1 з керівником, тому можна своєчасно отримувати зворотній звʼязок по своєму розвитку, поспілкуватись куди рухатись.
Є можливості для отримання сертифікацій на AWS, наприклад і компанія в цьому зацікавлена, що круто.
Компанія активно приймає участь у волонтерці, у чому я міг впевнитись декілька разів коли збирали для хлопців гроші на теплаки/машини/старлінки і тп., усі активно приймають участь.
Дуже гарний колектив та проекти, соціалка, для мене 100/100.

Підтримали:  Viktorya Stozhok Vladlena Korobko Denys

LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.