11 травня 2023 15:58
Після кількох місяців роботи з GreenM я можу впевнено сказати, що отримав виключно позитивні враження. З самого початку, завдяки професійному та прозорому найму персоналу, і до плавного процесу адаптації я був добре поінформований про будь-які оновлення, пов’язані з моєю посадою.
У компанії панує привітна та дружня атмосфера, де кожен готовий допомогти та поділитися своїми знаннями. Крім того, величезним плюсом є сприйнятливість команди до нових концепцій і вдосконалень процесів.
Я щиро рекомендую GreenM усім, хто планує приєднатися до компанії.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.