30 березня 2023 11:39
Проходив співбесіду на позицію Data Engineer Intern в компанію GreenM, хочу подякувати за терпіння та можливість спробувати себе у новій індустрії. Все проходило в помірному темпі і без зайвої напруги, на співбесіді намагалися описати простір у якому знаходяться знання, не намагалися завалити досвідом та маніпуляціями навколо тем, у яких не має досвіду. Після співбесід отримував лаконічний фідбек та рекомендації щодо подальших тем для навчання. Розмови в тексті та у форматі відео дзвінків проходили усі в помірному темпі і на всі запитання відповідали вичерпно, відчувається, що в компанії до вас відкриті та з повагою підходять до часу.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.