GreenM

21...80 спеціалістів
Львів, Редвуд-Сіті (США)

15 червня 2022 9:57

Oleksandr Khlevniuk, Middle QA в GreenM

Всім привіт!
Працюю в GreenM з 10.2021 і хотів би поділитись деякими своїми думками та висновками щодо компанії.
Перш за все, хотів би зазначити що в GreenM працюють просто неймовірні люди, і це реально так. В компанії панує добра і світла сімейна атмосфера. Поруч з тобою висококваліфіковані спеціалісти різних областей, які з радістю допоможуть тобі у будь-якому питанні. Ця підтрика є неоціненною, особливо на початкових етапах онбордингу, і я щиро вдячний кожному з них за відкритість, чуйність та ентузіазм з яким вони допомагають мені, коли я того потребую
Щодо стеку, з яким доводиться працювати, то з цим все просто круто. Я зустрів тут все, що було в описі вакансії і навіть більше) Компанія всіляко заохочує робітників щодо індивідуального саморозвитку і йде назустріч у прагненні поглиблення знань у тому чи іншому напрямку("плюшок" більше ніж достатьно).
Керівництво компанії особливо дбає про work-life balance кожного співробітника і усіляко допомагає на всіх етапах для досягнення необхідного балансу
Особливо хотів би подякувати CEO [www.linkedin.com/in/alexeylitvin] та QA Lead [www.linkedin.com/in/anastasiiayevsiukova] за підтримку з початком війни. GreenM забезпечили своєчасну релокацію(навіть до 24 лютого) абсолютно всім своїм співробітникам та підтримку в умовах воєнного стану. Це була повна підтримка на абсолютно всіх етапах! Мене неабияк це вразило(враховуючи те, що я не на такому вже й тривалому етапі співпраці з команією) і забезпечило такий необхідний на той момент саппорт мені та моїй сім’ї. Дуже дякую за це GreenM! Як то кажуть «друзі пізнаються в біді», так от я можу з впевненністю сказати, що GreenM для мене навіть більше, ніж друзі!
Дуже гордий через те, що являюсь членом сім’ї GreenM!
Буду дуже радий якщо ця інформація виявиться корисною для когось


LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Дякуємо за такий крутий відгук.
Раді, що ти з нами.