GreenM

21...80 спеціалістів
Київ, Харків

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Я працював у GreenM з першого дня її існування майже 8 років. Це був надзвичайний час мого активного росту як інженера та командного гравця. Ви знайдете тут дивовижний так дуже рідкісний баланс між особистим ростом та завданнями на проекті. Якщо ви шукаєте можливості поглиблення своїх навичок вашого кор скіла, вам сюди. Якщо ви засумували та шукаєете можливості світчнути стек, вам теж сюди. Cloud, Big Data, DevOps, Test Automation, Technical excellence — це не просто слова, ви знайдете все це в GreenM. Та найважливіше, що People first принцип є невід’ємною частиною культури цієї компанії. Це не тільки про HR департамент, тут вас завжди вислухають та підтримають на всіх рівнях.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії GreenM