GreenM

Київ, Харків

1 відгук

Я працював у GreenM з першого дня її існування майже 8 років. Це був надзвичайний час мого активного росту як інженера та командного гравця. Ви знайдете тут дивовижний так дуже рідкісний баланс між особистим ростом та завданнями на проекті. Якщо ви шукаєте можливості поглиблення своїх навичок вашого кор скіла, вам сюди. Якщо ви засумували та шукаєете можливості світчнути стек, вам теж сюди. Cloud, Big Data, DevOps, Test Automation, Technical excellence — це не просто слова, ви знайдете все це в GreenM. Та найважливіше, що People first принцип є невід’ємною частиною культури цієї компанії. Це не тільки про HR департамент, тут вас завжди вислухають та підтримають на всіх рівнях.

Вакансії GreenM