Greenice

Київ, Одеса

Самий негативний досвід спілкування стався саме із цією компанією.
На першій співбесіді з рекрутером я озвучила свої очікування по зп (що входило в їх виделку оплати, виходячи з інформації у вакансії), в ході подальшого спілкування та співбесіди ми більше не розглядали питання оплати. Все йшло добре, ось мені скидають офер, я бачу, що сума заробітної плати значно нижча, ніж ми обговорювали. Я хотіла переглянути це питання, якщо це можливо, рекрутер запевнила мене, що це питання можливо вирішити. Що потім? Потім 3 дня ігнору, коли я кожен день питала, чи є якісь апдейти. В кінці мені пише рекрутер, що вони вирішили взяти дівчинку, яка вже погодилась на співпрацю, та залишилось фінальне інтервʼю з ще одним кандидатом. ( на позицію, по якій я маю офер). Через 20 хвилин, виявляється, що вони вирішили рухатись далі з іншою людиною, аргументуючи це тим, ще мені було б з ними сумно працювати. На мої питання, щодо того, навіщо було тоді скидати офер і обговорювати дату старту, відповіді не було. Перекладання відповідальності рівень Топ.
Не рекомендую цю компанію, не витрачайте свій час!!!

Вирішила залишити відгук, бо компанія себе повела дуже непрофесійно. Я подавалась на позицію sales manager, перша співбесіда пройшла ок, другу ( з СЕО) в останню хвилину перенесли. Буває. Але вже в день цієї співбесіди ( перенесеної) за годину до (!) я отримую смс від рекрутерки, що вони вирішили взяти іншу людину і вже немає сенсу спілкуватись зі мною)). Рада, що компанія проявила себе на самому початку, бо, мабуть, в ході роботи вилізло б ще багацько «нюансів».

Підтримали: Olesya Shipilova

Проходив співбесіду на позицію PHP developer, враження від компанії склались дуже позитивні, HR Марго — приємна в спілкуванні, швидко відповідала на будь-які запитання, процес співбесіди максимально адекватний — однозначно рекомендую :)

Підтримали: Vlad Mykhailiukov

Працюю з компанією вже років 5. Усе вчасно, рівень комунікації дуже високий. Рекомендую.

Обожаю свою работу, клиентов, команды, начальство и коллег. Прекрасное место для развития и роста. Различные области проектов дают возможность изучения множества областей и возможность всегда научиться чему-то новому. Здесь полагаются на тебя, твою ответственность и умение развиваться, взамен ты получаешь понимание и адекватное отношение со стороны руководства, а в трудной ситуации никогда не оставят одного. Если вы умеете работать без постоянного надзора и можете сами принимать решения, эта компания для вас.

Підтримали: Kateryna Reshetilo

One of best places of work I’ve ever met due to my over 20 years expience. The company has a variety of projects for many directions of professional interest and different tastes. Comfortable workspace and positive collegues create productive environment.

Підтримали: Kateryna Reshetilo

я працюю в Грінайсі вже 2 роки, як проджект менеджер. Прийшла сюди як трейні, а зараз вже повноцінно веду проекти. Дуже гарне ставлення із боку колег та керівництва. Цікаві невеликі проекти, зрозумілі флоу, що не обтяжені бюрократією. Є можливості росту. Роботи багато, тому нудно не буває

Підтримали: Vlad MykhailiukovKateryna Reshetilo

Работаю в Greenice уже более 4 лет и эта стабильность говорит о многом. Нравится коллектив, понимающее и поддерживающее руководство, неограниченные возможности для развития и роста, гибкий график, стабильная зарплата и возможность работать удаленно из любой точки планеты.

Перед тем как прийти в Гринайс успела сменить уже несколько компаний/работодателей, так что было с чем сравнивать. Гринайс это первая компания в которой захотелось остаться. Работаю тут уже несколько лет и не представляю себя в другой команде!

Підтримали: Alina MoshkovskaPoliakova Polyakova