Нещодавно прийшов до компанії і був приємно вражений. На всіх етапах починаючи із підбору персоналу, співбесід до самого факту інтеграції в колектив лишень позитивні та приємні враження. В компанії панують дійсно дружні відносини, співробітники завжди готові відгукнутись у вирішенні різноманітних кейсів, що насамперед дає змогу влитись у розуміння внутрішніх процесів компанії. Радує невичерпна підтримка і мотивація з боку HR та керівництва всіх ланок. В компанії все організовано для комфорту співробітників. Робота в компанії виявилась максимально комфортною.

Проходила співбесіду на позицію HRD, в захваті від спілкування з рекрутером Ольгою. Дуже професійне і щире інтервʼю. Ольга надала вичерпну інформацію про компанію і процес відбору. Нажаль, на певному етапі ми не підійшли одне-одному, але в майбутньому з радістю розглянула б співпрацю з Gravity знову)

Я з Gravity вже майже 2 роки і за цей час маю тільки позитивні враження.
Перед усім мені подобаєтся дружні стосунки в середині компанії, що дає можливість легко влитись в процеси. Також можна виділити якісні умови праці, зручний графік, можливість працювати в офісі або віддалено, відпустки і інші штуки). Особливо вразила турбота про співробітників у цей скрутний час, як на початку війни, так і на зараз.
З цікавих плюшок мені подобаються навчальні курси з англійської мови які проводить компанія та різноманітні івенти де можна або дізнатись щось нове, або чомусь навчитись, або просто приємно провести час.

Працюю в Gravity трохи більше року і повністю задоволена умовами роботи. HR-и відносяться дуже лояльно до кожного працівника, допомагають облаштувати свій робочий простір та влитись в команди.👥 В компанії можливий швидкий кар’єрний ріст.🥇 Під час періодів відключення світла кожного працівника стараються забезпечити базовими умовами для комфортної праці. Дуже зручний графік роботи, тому є можливість підтримувати Work-Life Balance.🤸‍♀️ Мене взяли без досвіду роботи на аналогічній посаді і вже є неоціненний багаж досвіду та кар’єрні досягнення, за що я дуже вдячна своєму роботодавцю. Рекомендую! 🥰

На початку року проходив інтервʼю на посаду Customer Support Lead. Перша співбесіда гуд. Тестове (дуже немаленьке) — гуд. Приїхав до Києва знайомитись с CEO, як мені казали, на чисто формальну зустріч. Поспілкувались, потиснули руки одне одному. І все. Тиша.
Писав рекрутеру через 2 тижні — отримав відповідь у стилі «Так, ти нам дуже сподобався, але дай нам ще час». Йде 11й місяць очикування на фідбек...
Раджу звʼязуватись з цією компанією лише якщо вам подобаються нерішучі люди.

Доброго вечора, Олександр!
Нам дуже шкода, що у вас був такий досвід спілкування з компанією 11 місяців назад 🙈 Ми вчимося, розвиваємося та поліпшуємо наші рекрутинг процеси, в тому числі — формат фідбеку та терміни його подання. Ваш коментар для нас цінний, ми його вже пропрацювали. Дякую, що підсвітили для нас зону росту 🙌

Vortex Advertising — это, в первую очередь, про людей и для людей. Люди в Vortex — это главная ценность. Компания собирает под своим крылом очень талантливых и приятных ребят, говоря о проф экспертизе и личных качествах. Здесь также ценится и поощряется активность, стремление развиваться, ответственность, честность и уважение по отношению к друг другу.
Офис современный и супер комфортабельный, есть традиция «именинных/пятничных вечеринок». Оплата труда всегда по графику.
Если вы ищете компанию со здоровым микроклиматом в коллективе и готовую поддержать вас в реализации потенциала, то Vortex — это один из самых лучших вариантов на рынке.

Склалось приємне враження при компанію та людей. Приємна атмосфера. Відчулась зайцікавленість в розвитку своїх співробітників. Бажаю компанії успіхів в розвитку та розширенні!

I’ve worked at Vortex Advertising for more then 6 months and I’ve got only positive feelings. The company is interested in growing professional team members and provides different opportunities for that (conferences, training, etc). Since it’s not a big company, you won’t meet any bureaucracy and you can freely express your ideas and fastly implement them.
Company’s management pays a great attention to forming a healthy corporate spirit and culture by organizing parties and team buildings (like evenings with board games, pizza and drinks).
To keep the long story short: with VortexAds team you will get colleagues, mentors and friends at one place.

Вакансії Gravity