GR8 Tech

Лімасол (Кіпр), Прага (Чехія), Bulgaria, Kazakhstan, Moldova, Poland, Portugal, Romania

17 травня 2022 19:19

Andrey

Parimatch продолжает работать на россии и беларуси. Фу такими быть. Обязательно сделаю вам антирекламу в Чехии
t.me/voynareal/22534

Андрію, доброго вечора!

Протягом останніх місяців компанія Parimatch піддається постійним атакам недоброчесних конкурентів і змушена протидіяти наклепам, що поширюються проти бренду в ЗМІ та соціальних мережах. Офіційна позиція бренду наявна на офіційних ресурсах, партнери і доброчесні медіа звертаються до компанії і отримують офіційну інформацію. А ті, хто розповсюджують плітки, фактично беруть участь у запланованій атаці проти української компанії, яка є роботодавцем для близько 3 тисяч людей і найбільшим платником податків у галузі.

Проте зараз вважаємо за потрібне внести ясність:
⁃ Parimatch повністю пішов з ринку рф — компанія, бренд і платформа не функціонують в жодному виді та форматі в росії. Це не рестайлинг чи ребрендинг, це повне блокування ринку.
⁃ У Білорусі бренд Parimatch продовжує існувати та функціонувати. І для цього є одне єдине пояснення — на державному рівні Україна ввела лише персональні санкції проти конкретних компаній і осіб, а не проти держави чи народу Білорусі. Тому ми слідкуємо за ситуацією і в разі змін державної політики так само готові змінити свою позицію і піти з ринку РБ.
На даний час бренд Parimatch згорнув усі активні кампанії в Білорусі, перевівши фокус на розвиток інших регіонів діяльності, залишивши тільки операційну роботу, підтримуючи розташовану там локальну команду та клієнтів.

Позиція компанії чітка і однозначна: ми — бренд, народжений в Україні, ми засуджуємо агресію росії і підтримуємо Україну і українців. Це підтримка на фінансовому, гуманітарному, цифровому та інформаційному фронтах, а також безпосередньо у лавах ЗСУ.

Слава Україні!