GR8 Tech

Лімасол (Кіпр), Прага (Чехія), Bulgaria, Kazakhstan, Moldova, Poland, Portugal, Romania

27 березня 2022 12:41

Ігор Бугаєнко, .Net developer

Parimatch давай за русским кораблём

Ігоре, думаю, вам буде корисним дізнатися, що компанія відкликала франшизу одразу після вторгнення, тож росія на сьогодні повністю відключена від софту Parimatch Tech і не має права використовувати бренд у жодних форматах та на жодних майданчиках.
А ще хочеться поділится з вами, що компанія не лише активно допомагає своїм спеціалістам, командам та членам їх родин, а й вже витратила на закупівлю захисної амуніції, медикаментів, одягу та продуктів 60 мільйонів гривень.
7 корпоративних Tesla волонтерять на вулицях столиці — водії розвозять ліки та продукти харчування, допомагають евакуюватися киянам. Додатково компанія придбала 2 автомобілі, на яких наші колеги розвозять по Києву теплий одяг, екіпірування та амуніцію.
Також організовано склади у двох районах Києва — на лівому та правому берегах. Вони використовуються для координації, збору та доставки гуманітарної допомоги. Крім цього, компанія передала значну кількість офісної техніки — МФУ, десятки ноутбуків, моніторів, мережеве обладнання, модеми у користування ТО.
І ще багато-багато чого іншого, що компанія робить щодня та цілодобово для кожного з нас заради перемоги — ми не зупиняємо роботу волонтерського штабу та фінансову допомогу тим, хто її потребує найбільш.

Не зайвим буде сказати, що відновлення економічного стану компанії — це найголовніша та корисна допомога країні. Адже наразі потрібні стабільні фінансові надходження у бюджет, виплати за контрактами партнерам, а людям — своєчасна заробітна плата та соціальна програма допомоги.
З початку року на користь країни Parimatch Ukraine сплатив понад 200 млн грн: за 2 ліцензії, податки за минулий рік та допомога під час воєнних дій.
Ми й надалі будемо дотримуватися усіх фінансових зобов’язань. Будемо робити це зважено та обмірковано. Вже переглянуто умови спонсорських контрактів та повністю призупинено рекламні активності. Вважаємо є більш доцільні напрями для використання цих бюджетів. Наприклад, на закупівлю необхідної захисної амуніції, продуктів харчування і ліків для українців.

🚫 Ми бачимо брудні дії конкурентів, що витрачають час та кошти на чорний PR — негативні публікації та псевдо розслідування проти нас.
Хочу зазначити, що репутація компанії будується роками справжніми вчинками в суспільстві, чесністю перед клієнтами та партнерами, турботою про працівників. Тож, якщо ви маєте мету посилити ваш бренд і у вас є надлишок коштів, спрямуйте їх на допомогу країні.
Україні зараз вкрай потрібна загальна підтримка громадян, незалежно від того, клієнтом чиєї компанії вони є.
Лише разом ми — сила!
Все буде Україна!