27 травня 2020 23:52

Вася Чиж

Буде, можливо, цікаво тим, хто хоче зааплаїтися в Govitall.
Пройшов приблизно тиждень після того як я відправив резюме в дану компанію.
Зі мною зв’язалась HR Вікторія Маковська (на секундочку recruitment team lead) у другій половині дня і запропонувала поспілкуватися з CTO в той же день. Я був вимушений відмовитися оскільки не було можливості і попросив перенести зустріч на другий день на що вона без проблем погодилась. Після приємної технічної співбесіди з CTO, він сказав, що відповідь я отримаю десь на тижні. В цей же день, коли пройшла співбесіда, випадково я помітив лист на своїй пошті котрий прийшов о 19:14, і в ньому на моє здивування був джоб офер). Спочатку я зрадів оскільки були досить непогані для мене умови, цікавий проект та і в цілому компанія залишила лише приємні враження. Але потім я почав задаватися питаннями: чому про такі речі мені не зателефонували, а просто в короткій формі виразили умови в електронному листі? Захопило враження, що лист я отримав помилково і вирішив дочекатися наступного дня. Не дочекавшись дзвінка на наступний день я вирішив все ж таки набрати Віктрію особисто аби впевнитися в дійсність. Коли вона підняла слухавку я представився і сказав, що хотів би обговорити пропозицію і отримати деякі відповіді на питання, на що вона відповіла, що перетелефонує через хв 20 — 30. В результаті Вікторія перетелефонувала приблизно через півтори години і ми обговорили наче всі нюанси. Залишилося лише мені уточнити у мого поточного менеджменту скільки по часу я повинен відпрацювати щоб звільнитися. До цього я повідомляв Вікторії і СТО, що це десь буде два тижні. Я запитав в неї чи можу я говорити своєму менеджменту про своє звільнення. Вона відповіла, що сміливо можу. Оголосивши поточному менеджменту про своє звільнення, я дізнався, що можливо мені прийдеться відпрацьовувати до місяця, але це було малоймовірно і все ж таки це буде два тижні. Перетелефонувавши Вікторії я попередив про такий можливий кейс і вона відповіла, що ще уточнить у тімліда і перетелефонує мені. В результаті я домовився з керівництвом про те, що відпрацюю все таки два тижні. Пройшло кілька годин і я не отримав дзвінка, але я випадково помітив, що мені впав лист на пошту як грім серед ясного неба від Вікторії. Цитую: «Василий, ситуация следующая, Павел(СТО) думал что может раньше 2х недель получиться у вас выйти, но точно не более. Мы спешим стартовать проект. Потому или ровно 2 недели ждем или нет. Надеюсь на ваше понимание! Спасибо!». Дивився на це повідомлення мов баран на нові ворота. Я відразу відповів на лист, що 100 відсотків я вийду через два тижні як і говорив. Пройшов якийсь час і відповіді я так не отримав. Я вирішив перетелефонувати але дзвінок скидувавсь, і я подумав що вона зайнята і не може говорити і перетелефонує пізніше. Через кілька годин я знову їй телефоную і все ж той самий кейс. І тут я розумію або вона додала мене в блек ліст або вона миттєво кожен раз скидує дзвінок. Сказати шо в мене почався Butthurt це нічого не сказати. Аби втямити що відбувається я написав СТО котрий проводив в мене співбесіду в скайпі. Цитую його відповідь «Виктория сообщила мне, что Вам потребуется больше времени, чтобы приступить к работе». На що я відповів, що я намагався повідомити Вікторії що я зможу вийти через два тижні. На що я отримав відповідь «Да теперь увидел письмо. Ранее я получил информацию от Виктории, что Вам требуется от 2-х недель до 1 месяца.
К сожалению, я не располагаю таким временем. не очень хорошая ситуация получилась. Мне в результате вашего разговора с Викторией пришлось изменить сетап команды, отказаться пока от одного разработчика фронта. Уже утвердили с руководством. В дальнейшем расширение команды планируется через 1 месяц. Если Вам будет по-прежнему интересно работать с нами, свяжемся первым с Вами.»
Сподіваюся що це був виключний кейс.
Нехай цей коментар буде якоюсь мотивацією для тих, хто хоче і прагне кропітливою працею досягати «ім’я компанії» аби подібних кейсів у майбутньому не повторювалося. Ті хто себе шукають — будьте обачливими!
Best regards!

Добрый день, Василий!
Я понимаю ваши чувства и негодование! Меня так же огорчила эта ситуация и мне очень жаль, что обстоятельства сложились таким образом.
В данном случае бизнес принял решение о запуске проекта в ближайшие дни.
Мы сразу Вам об этом сообщили, пытаясь договориться и перенести начало сотрудничества на месяц, все остальные договоренности, указанные в оффере, оставались в силе на тот момент.
Приношу извинения от себя и от лица компании за сложившуюся ситуацию, такое в нашей практике впервые и надеюсь, более не повторится.
Всего вам доброго и будьте здоровы!

Выглядит как дешёвое кидалово и создание искусственных ситуаций для оправдания. Есть 1 ресурс, где ценят подобные истории :)