GoodSellUs

до 20 спеціалістів
Ужгород

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Goodsellus предложил отличный формат удаленной работы. Разработчики сами распределяют рабочее время и сами выбирают рабочее место. Скучать не приходится, т.к. проектов очень много. Есть опытные наставники, которые всегда помогут.

Работаю с компанией более трех месяцев. Дружный коллектив, адекватное начальство, которое всегда поможет ускоряющим пинком и многозначительным «хм». Возможность карьерного роста. Помощь в обучении и профессиональном развитии начинающего разработчика.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.