2 липня 2025 18:10
Хочу поділитись позитивними враженнями від взаємодії з компанією під час процесу найму на позицію Web UX/UI Designer. Я виконала цікаве тестове завдання, релевантне до мого рівня навиків, і після здачі отримала розгорнутий фідбек з порадами щодо покращення. Крім того, приємним був процес проходження співбесіди з керівником агенції та дизайн-тімлідом (попри те, що інтервʼю зазвичай викликає певне хвилювання). Сподіваюсь, наші шляхи з Goodface ще зійдуть у майбутньому та бажаю успіхів усій команді! 🤝
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.