15 березня 2023 0:59
Привіт!
Я працював у Goodface на посаді Node.js developer-а.
У Goodface реально адекватна, відкрита та класна команда.
Тут розумієш, що не лишаєшся з проблемою сам на сам, якщо вона виникне.
Я особисто зміг тут багато чому навчитися.
Можу сказати, що ця компанія дуже добре підійде для досвідченого спеціаліста.
Тут є реальна можливість реалізовувати будь-які підходи, пробувати нові технології, робити експерименти та посправжньому розвиватися.
Звісно в розумних рамках). Поставлена задача повинна виконуватись.)
Але коли ти схочеш спробувати нову штуку і розумієш, що це піде на користь тобі як розробнику, тут реально ідуть тобі в цьому на зустріч.
Мені сподобалась ця компанія, буду радий попрацювати з ними знов, якщо раптом виникне нагода.
Короче ставлю лайк).
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.