GoMage

Амстердам (Нідерланди), Texas

4 травня 2022 12:04

Stanislav Miroshnyk, Magneto 2 Developer в GoMage

Я працюю у GoMage вже майже 2 роки. Причин залишатися в цiй компаніï багато — від прекрасних людей та менеджерів, які готові сісти та розібратися в проблемі разом з тобою до цікавих нових задач. Тут всі виконують свої зобов’язання вчасно та є бенефіти, які допомагають легко балансувати між відпочинком і роботою. Тобто працювати тут комфортно)
Мені подобається, що є постійне спілкування з HR менеджерами, де можна все обговорити і тебе вислухають і зрозуміють. У плані проектів — проджект менеджери завжди знаходять для мене нові задачi та намагаються створювати різноманітність в роботi. Це дуже допомагає зростати і створює професійний потенціал.
Можу описати GoMage як компанію, яка допомагає та піклується про своїх співробітників. Було так і не змінилося з початку війни. Всі коллеги підбадьорюють та підтримують один одного, а компанія пропонує допомогу при переїзді та організовує лекції з психологами.
Круто, що в компанії приділяють належну увагу співробітникам та їхньому персональному розвитку — багатьом компаніям цього не вистачає. Дуже радий працювати тут!