GoMage

Амстердам (Нідерланди), Texas

20 квітня 2021 11:00

Vadym Dozorets, Head Of Project Management Office з 2019 року

Вітання!
Працюю у компанії вже 2 роки.
Фідбек дам чесний, подобається. Чому?
Моя journey з компанією почалась доволі цікаво. Швидко зідзвонились, комфортно і легко домовились про співпрацю. До слова — ми й досі стараємось не ускладнювати процес переговорів для нових кандидатів.
Що я можу однозначно сказати про GoMage — це те, що компанія постійно рухається вперед. Особливо велику увагу приділяєм людям, їх розвитку і промотуванню. Оптимізуєм процеси щодня, при цьому знову ж таки стараємось залишатись повороткими і оперативними в рішеннях. Не створювати мітінги про мітінги. За 2 роки роботи я сам був/є учасником дуже значних змін. Це один з ключових факторів, чому я пишаюсь бути частиною компанії GoMage. Наші цілі чіткі, видимі, ми щодня переглядаєм їх. Не зупиняємось, амбіційно рухаємось вперед і вгору. Колектив по більшості складається з грамотних і кваліфікованих Middle+ i Senior інженерів і менеджерів. Практично щомісяця принаймні 1 з колег здає сертифікацію Adobe. Спеціалізованому навчанню і самонавчанню приділяєм частину робочого часу за рахунок компанії. Маємо книжковий клуб — bookcrossing, часто обговорюєм цікаві книги і статті. Постійно додаєм щось нове до соціальної політики компанії.
Загалом задоволений бути частиною колективу, і рекомендую GoMage кандидатам, які проактивні і бажають розвиватись, рости.

Підтримали:  Vladylen Melnyk Vadym Antsyferov