GoMage

Амстердам (Нідерланди), Texas

2 серпня 2020 17:02

Yuriy Protsiuk, Product Owner, Delivery Manager в Viseven Group

Однозначно погоджуюсь з тим, що менеджмент в компанії якісний, адекватний і комунікабельний. При наймі враховують побажання та бачення людей. Хочеш рости в якусь конкретну сторону? Маєш мрію досягти чогось? Це обовязково врахують, і не просто «для галочки» — а реально готові помагати досягти мрій і поставлених перед собою задач.

Також треба відзначити, що я вперше за багато років маю час на себе, на нормальний відпочинок після роботи — чи самонавчанням зайнятись, чи просто ввечері почитати книжку.

Ще дуже мене вразило те, що вся інформація про компанію — розвиток, стратегічні цілі на рік і поквартальні результати, та багато чого іншого — це загальновідома інформація, з якою можна ознайомитись і відчути, що ти також дотичний до успіхів. CEO регулярно звітує про новини в компанії, щоб всі були в курсі. Поговорити з начальством про думки, питання, пропозиції, проблеми — не проблема, це навіть норма, адже таким чином ми помагаєм вдосконалювати компанію і себе.

Мушу визнати, що мені пощастило стати частиною GoMage і я охоче запрошую приєднюватись інших спеціалістів в нашу Magento родину.