9 червня 2023 18:39

Serhii Reznichenko, Junior React developer в glivera-team

Привіт! Теж поділюся своїми враженнями після навчання в GoIT.

Я брав участь у відборі IT Generation і мені поталанило отримати державний грант. Подавався на усі школи за напрямком Frontend і пройшов відбір у декілька шкіл. Ретельно ознайомився з цими школами і для себе обрав GoIT Bootcamp курс — і це був дійсно дуже правильний вибір.

Опишу плюси у вигляді списку:
1. Продумана програма навчання. Дають структуровані знання у порядку зростання складності. Кожна наступна тема базується на попередніх, тому знання з минулих тем закріплюються.
2. Якісна подача матеріалу. Перед новою темою в LMS є можливість ознайомитися з конспектом по цій темі, а також переглянути відео-лекцію з досвідченим розробником Олександром Репетою. Йому взагалі окремий респект, він дав глибоке розуміння JS і по пальцям пояснював, чому конкретну фічу треба робити «саме так, а не отак».
3. Імітація роботи в реальних умовах. Під час навчання ми брали участь у трьох командних проектах. Нас розподіляли у команди, кожна з яких мала свого тім-ліда і скрам-майстра. Ми мали чіткі дедлайни та виступали з захистом проектів. Цей досвід роботи в команді був дуже корисним і схожим на справжню роботу frontend розробника.
4. Якісна організація навчання. Зранку — теорія, потім практика. Slack для комунікації з менторами та іншими студентами. Записи лекцій і практичних занять. Конспект, який можна читати в офлайні (було дуже актуально під час блекаутів).
5. Підтримка у всьому. І моральна, і технічна. Ментори на зв’язку і допоможуть у складних моментах. Менеджер може допомогти по будь-яким іншим питанням.
6. Додаткові заняття по софт скілам та заняття з англійської мови. Причому тут акцент саме на тих моментах, які необхідні для проходження співбесід.

Як результат, я отримав дуже якісні знання і зараз проходжу випробувальний термін на позицію React-розробника. Мені є з чим порівнювати і я можу з упевненістю рекомендувати дану школу.