26 травня 2023 1:02

Анна Трубнікова, Junior Fullstack developer

Всім привіт!
У листопаді 2022 я закінчила курс Fullstack в школі GoIT і ось що хочу розповісти.
По-перше це не школа — це сім’я, яка підтримує тебе на кожному кроці і не залишає навіть після випуску. По-друге це найкрутезне навчання, яке робить з тебе крутого розробника.
Школа завжди підтримує та допомагає. В мене були дві вимушені паузи в навчанні, спершу з особистих обставин, а потім почалась війна. І обидва рази мені допомагали відновити навчання з новою групою.
Мені дуже подобається формат — це мікс з живих лекцій, записів Гуру розробки Саші Репети (я й досі передивляюсь, коли щось забуваю і завжди знаходжу відповіді), дуже зручна платформа з конспектами та автоперевірками, та чат де багато спілкувань з одногрупниками та менторами. Дуже круто, коли ти можеш спілкуватись напряму з вчителем і отримувати професійну допомогу. В мене було навчання в іншій школі і результату не отримала. Але в GoIT результат не отримати просто неможливо!
За час навчання я зробила офігенне портфоліо робіт, в яких багато кейсів якими користуюсь і нині. Я знайшла нових друзів, з якими досі спілкуюсь. Дізналась як працювати в команді і як бути скрам-мастером. Це був довгий шлях, але він змінив моє життя.
Зараз я працюю в продуктовій компанії на позиції react-native developer і знання, які я отримала в GoIT, дозволили знайти цю роботу дуже швидко.
Якщо Ви шукаєте школу, яка проведе у світ IT, то це однозначно школа GoIT!!!
Бажаю усім гарного навчання та мирного неба!