13 травня 2023 9:21

Volodymyr Kosynskyi

Привіт!
Бачу багато хто ділиться своїми враженнями про навчання від GoIT — вставлю і я своїх 5 копійок)))
Я навчався в цій школі рік на FullStack. Навчання було цікавим і тяжким одночасно, томущо приходилось поглинати дуже багато інформації. Найпростішим для мене для сприйняття було html та css, а найскладнішим — JavaScript, але крізь біль та щоденні старання — JavaScript мені зайшов і перейшов із статусу «складно» в статус «цікаво».
Найцікавіший курс для мене був по реакту — крутий фреймворк — можна сказати поєднання всього, що ти вчив до цього. Все ґрунтується на основі попередній матеріалів, якщо щось упустив і недовчив — краще зупинись, розберись і йди далі — тоді буде результат.
Приємно вражений платформою LMS — вона крута (хто вчився в GoIT — тей підтвердить мої слова). Круто те, що ВЕСЬ матеріал залишається для тебе у відкритому доступі після навчання — це великий плюс.
Не можу не зауважити про класні відео від Олександра Репети та Богдана Лямзіна — це реально круті чуваки і лектори, яких я зустрічав. Дуже класно і доступно пояснюють матеріал. Навіть по цим відео можна вивчитись і добре зрозуміти матеріал, ну а ментори — як вишенька на торті — з ними можна індивідуально розібратись по якихось незрозумілих питаннях, але краще вчитись і розбиратись самому.
Також вразила підтримка клієнт-менеджера, в переписці з якою я відчував підтримку і зацікавленість в навчанні та пошуку роботи.
Після закінчення навчання — через даі неділі отримав оффер і працюю в офісі в своєму місті.