30 квітня 2023 12:26

Kirill H, Python Developer в HAJUS AG

Вітаю!
Комп’ютерні курси від GoIT — це відмінна можливість для тих, хто бажає покращити свої знання та навички у IT.
Переваги курсів GoIT полягають у їх простоті, доступності та високій якості навчання. Курси дозволяють студентам навчатися у своєму темпі, що дозволяє краще засвоїти матеріал та більш ефективно розвивати свої навички.
Однією з головних переваг курсів GoIT є те, що вони зосереджені на практичному навчанні. Курси дають можливість навчатися та практикувати свої навички на реальних проектах, що дозволяє краще зрозуміти та запам’ятати матеріал.
Крім того, курси GoIT мають висококваліфікованих викладачів та наставників, які забезпечують якість навчання та допомагають студентам у розвитку своїх навичок. Також GoIT має широку мережу партнерів та можливостей працевлаштування для студентів, що дозволяє знайти роботу у сфері IT після успішного закінчення курсів.
Окрема подяка Юрію Кучмі за його цікаві, структуровані, і як показав час, дуже корисні вебінари. Знання, які я отримав завжди у нагоді. Всі менеджери, які супроводжували учбовий процес завжди оперативно допомагали з вирішенням будь яких питань.
Після курсів я знайшов роботу за спеціальність в компанії, яка займається продажами у e-commerce.
Я рекомендую їх всім, хто бажає розвиватися у сфері IT та покращити свої навички.