29 квітня 2023 0:36

Vika Fenota, Low-code developer в UBOS

Привіт)))Я, як студентка GoIT, хочу поділитися своїм враженнями про цю неймовірну компанію. Від самого початку моєї навчання я відчула, що знаходжусь у прекрасному місці, де професіонали знають, як допомогти кожному студенту досягти своїх цілей.
Мені сподобалось, що в GoIT я отримала можливість навчатися за сучасною програмою із застосуванням новітніх технологій та інструментів. Я отримала багато корисних знань і практичних навичок, які вже успішно застосовую в своїй роботі.
Окрім того, хочу відзначити високий рівень викладачів та менторів в компанії. Вони завжди були готові допомогти мені в будь-який момент, відповісти на запитання і дати корисні поради. Завдяки їх підтримці я змогла зробити значний прогрес у своєму навчанні та розвитку і як результат- знайти роботу під час війни.
Загалом, я дуже задоволена своїм досвідом навчання в компанії GoIT і рекомендую її всім, хто хоче поглибити свої знання та навички в сфері IT. Велике спасибі всім працівникам компанії за їхню працю та підтримку!