26 квітня 2023 11:09

Данило Бочков, Full Stack в Фріланс

Хей) Хотів би поділитися враженнями від платформи Goit і в цілому про курси які я закінчив. Одразу велике дякую усім менторам, було і весело, і цікаво з ними спілкуватися) Хотів би виділити те що на буткемпі про тебе ніхто не забуває, і навіть якщо ти дуже «зайнята людина» то окрім прочуханів наприкінці блока вивчення мови за невиконане домашне ти не отримаєш, бо в GoIT підходять з розумінням до всіх студентів. Також не можу не сказати про саму платформу, дуже приємний інтерфейс, цікаві винагороди, ну і звісно та база яку потрібно знати щоб піти працювати) В загалом курс пройшов цікаво, через те що ти не повинен концетруватися тільки на тому щоб щось зубрити, а навпаки і англійску по вчиш, і корисні матеріальчики перечитаєш, і ще трошки перепочинеш на вихідних за переглядом відосів від менторів, то в цілому буткемп це одне задоволення))) В результаті в мене вийшло приємне портфоліо з яким мене знайшла компанія сама, база з якою можно пірнати в ад, і там по троху варитися, ну і приємні враження від самого буткемпу і плюсом будуть нові знайомі в IT індустрії. Рекомендую усім хто хоче в IT, бо воно того варте ;)
PS. Мені ще мерч подарували по закінченню, хі-хі)))