19 квітня 2023 10:47

Yuliia Dikun, Junior Front-end Developer в Devonyx

Доброго дня!
Я потрапила в goIT на курс JS Bootcamp завдяки програмі IT Generation від Мінцифри.
Ще на етапі відбору зі мною сталась прикра ситуація — я пропустила дедлайн реєстрації в навчальній системі goIT (в повідомленні, яке надслали не було зазначено дедлайну), однак я звернулась до Анни Куриленко напряму і описавши ситуацію, goIT вирішили мене в ручному редимі підключити до етапу відбору. Це було дуже неочікувано та приємно, адже це була моя перша комунікація з менеджерами школи і вони одразу проявили себе як клієнтоорієнтовані та зацікавлені в студентах професіонали.
Пройшовши успішно всі етапи відбору, я потрапила на інтенсивний курс навчання. Наша група була розділена на менші підгрупи. В кожної підгрупи був ментор, з яким проходили практичні заняття. Також кожен день зранку були лекційні заняття.
Програма була поділена на три блоки і після кожного блоку ми виконували командний проект. Приємний факт: до захисту командних проектів за можливості залучалися представники Мінцифри, які відповідальні за проект IT Generation. Вони ділилися враженнями і давали поради по представлених проектах. Також активно проводилася робота з кар’єрним офісом: постійні консультації, пробні співбесіди, вичитка резюме та профілів в соцмережах — це маленька частинка того, що було під час навчання на курсі.
В середині останнього навчального модуля декільком студентам була надіслана пропозиція про можливість долучитися до комерційного проекту з реальним замовником. Мені пощастило бути серез цих щасливчиків і я отримала свій перший комерційний досвід.
Після закінчення навчання я отримала хорошу базу для поглиблення знань та бонусом декілька безкоштовних курсів від goIT. Мені знадобилось два місяці, щоб знайти свою першу роботу в ІТ і велика частина цього успіху — робота менеджерів, лекторів та менторів goIT.
Вони максимально зацікавлені в працевлаштуванні студентів, однак не всі розуміють, що знання потрібно поглиблювати, робити власні проекти, а також вивчати технології, які актуальні на ринку.
З впевненістю можу рекомендувати goIT всім своїм знайомим, якщо вони наважаться змінити своє життя.