5 квітня 2023 14:54

Danylo Prokhorchuk, InCode

Вітаю! Для зручності читання напишу у списку.
Що вам сподобається:
1) Курси мають безкоштовну демо-версію (марафон). Можете спробувати себе у цій сфері. Марафон легкий і цікавий. Не потребує великих навичок і потужних комп’ютерів.
2) Для курсів можлива розстрочка. Це підійде тим, хто не може оплатити все і одразу.
3) Курси і матеріали постійно розвиваються і ви маєте до них постійний доступ. Тобто ваші матеріали на курсі оновлюються і ви можете користуватися ними в роботі через роки.
4) Навчання поділено на модулі і орієнтовано на практику. Ви будете займатися тими задачами, які будете отримувати на роботі.
5) Дружня командна атмосфера. Тут без вашого спілкування з людьми не вийде. У роботі ви будете працювати з людьми і спілкуватися постійно. Якщо ви уявляєте, що ІТ — це про роботу з машинами, то помиляєтеся до навпаки. Це професія командна і я радий, що навчання максимально передає атмосферу майбутньої роботи.
6) Допомога при працевлаштуванні. Я так і не знайшов того, хто б шукав роботу після курсів (не сидів на дивані, а ходив по співбесідах) і не влаштувався. Тут важливо, що не шукають роботу за вас, а вчать вас як самим знайти. Це допоможе і в майбутньому, якщо захочете змінити компанію.

Що вам може не сподобається:
1) Не буде тиші. Якщо ви просто шукаєте спокійну сферу, де б вас не чіпали, то уявіть, що потрапили у Діснейленд у найактивніший сезон. Все крутиться, розвивається, шумить, розважається працюючи.
2) Під лежачий камінь вода не тече. Весь час потрібно щось робити. Одна-дві години на день достатньо, та у масштабі кількох місяців чи більше це важко. Пам’ятайте, якби вчитися було легко, то за цю роботу не платили би великі гроші. Але витримати цілком реально і винагорода буде великою.
3) Ціна курсу. Він не дешевий, та початкова зарплатня в ІТ окупається за 2-3 місяці.

І під кінець, дякую, що прочитали. Курси хороші. Вони точно дають білет у роботу в ІТ.