1 квітня 2023 10:25

Mykola Masiuk, Front end developer в SteelKiwi

Всім привіт! Рік назад я взяв курс Full Stack Developer у GoIT і одразу поринув у навчання. Ментори в GoIT були обізнаними та досвідченими і могли чітко та лаконічно пояснити складні теми. Крім того, навчальна програма була добре розроблена та відповідала останнім тенденціям і технологіям.
Я зміг добре зрозуміти фундаментальні поняття та розвинути практичні навички за допомогою практичних проектів і завдань.
Однією з речей, які мені найбільше подобались, був акцент на практичному досвіді. У нас було багато домашніх завдань та проектів, що дійсно допомогло закріпити концепції, які ми вивчали на заняттях.
Нарешті, GoIT надала багато підтримки та ресурсів для учнів. Ми мали доступ до кар’єрних послуг, програм наставництва та репетиторських послуг, якщо нам потрібна була додаткова допомога.
Я почав шукати роботу десь на курсі React, але удача посміхнулась вже під сам кінець навчання. В кінці 2022 я отримав сертифікат про закінчення навчання, а вже через тиждень був інтерном у компанії SteelKiwi.
Загалом, я б настійно рекомендував курси від GoIT всім, хто хоче почати кар’єру в галузі інформаційних технологій. Я отримав там чудовий досвід, і я думаю, що ви теж.