30 березня 2023 10:53

Vladyslav Babenko, Python Developer в HajusAG

Всім привіт, залишу і я свій відгук про курс Python. Навчався на шостому потоці, викладач Юрій Кучма. Я світчер, тож першу строку ’Hello World’ - я написав саме на заннятях в GoIT.
Курси програмування обирав між чотирьох різних шкіл, але обрав саме GoIT тому що курс тривав 10 місяців, актуальний стек технологій був в программі, ну і саме менеджер з кліенського сервісу була дуже професійна і змогла розбити всі мої вагання та страхи, адже світчитись в 30 років під час війни не просте рішення.
Я почав вчитися з квітня 2022 року, і поставив мету вчитися до Нового Року, і після вже шукати першу роботу в ІТ.
Розклад був досить зручним, 2 вебінари з лектором на тиждень та домашне завдання, я приділяв 8-10 годин на день навчанню і коли закінчував основні завдання, відкривав додаткові матеріали по темі та паралельно шукав цікаві безкоштовні курси на DOU
jobs.dou.ua/first-job
Там я параллельно проходив навчання в Epam, Citrus Academy та меньш відомих компаніях, окрім знань що там отримував, вони після навчання проводили інтервью і це були мої перші інтервью в ІТ сфері.
Десь на середнині курсу, після початку блоку WEB, я намагався з кожної домашньої роботи, створити пет проект та додати до резюме, і коли вже мав 5 проектів вирішив що треба почати ходити по співбесідах та прокачувати цей скілл.
За 2 місяці я пройшов близько 10-12 співбесід, виконав 5-6 тестових завдань та отримав оффер від e-commerce компанії з Німечини, і це ще навіть не закінчивши другий блок навчання.
Знання які я отримав в GoIT дуже міцні, навіть зараз працюючи в комерційному проекті, якщо виникають питання по роботі того чи іншого фреймворку, я окрім документаціїї часто підіймаю конспект та передивляюсь вебінар від Юрія Кучми.
Також під час навчання мені дуже подобались Speaking Club — на яких студенти спілкувалися тільки англійською та обговорювали основні ІТ теми, за весь термін навчання, я не пропустив жодного.
Під час навчання я познайомився з співкурсниками з якими робили командні проекти та навіть зараз контактуємо та допомагаємо один одному якщо маємо якісь питання чи проблеми при розробці.
Дякую команді GoIT — за їхню завзяту роботу, за їхню енергію яку вони вкладають в кожного студента.
Якщо навчатися — то тільки в GoIT.