27 березня 2023 21:03

Alona Faraonova, UI /UX designer в GoIteens

Вітаю!! Всім хто на шляху вибирання курсів можу побажати вам одного такого крутого викладача як був в мене! і звісно йти в GoIT!!
Мій фах UI/UX.
Михайло, подарував, ділився надихав навіть у важкий час коли всі боялись, коли сиділи в сховищах і підвальний вайфай він казав головне будьте в безпеці ! і це мотивувало робити дизайни за які мені було, а ні тоді, а ні зараз не соромно.
Курси дали мені новий інструмент Figma, підштовхнули до самовивчення illustration та казали не хвилюйся навіть якщо помилиться це нормально так і має бути тоді ти ростеш! я досі коли щось роблю завжди думаю, щоб мені написали ментори, або що порадили покращити на що звернути увагу!
коли в тебе щось йшло не так або виникали ситуації не порозуміння «моя Надія» приходила як чарівниця до кожного на допомогу.
Комьюніті не закінчується коли тобі після захисту(ой 3 захисту і купа заспокійливих іспити в ВНЗ то було на легкі, але не тут) дали диплом і все пливи рибка куди хочеш, це одна велика родина, друзі та підтримка з боку наставників, менторів, випускників.

А тепер більш структурно матеріали.
Базові та поглибленні проходили поступово, що є доречним, після засвоювання завжди підкріплення домашнім завданням не просто повтори, а думай і створюй.
доскіпливе ознайомлення з програми та її можливостями, живий прототип, бачення різниці між іконками(ой колись очі того не помічали)
Шрифти, для багатьох з нас типографіка була ахіллесовою п’ятою, але з лекції в лекцію, з домашки в домашку нас вчили аналізувати та бачити.
Якби наразі я тільки обирала курси з великого списку я б знов повернулась у свій GoIT
наразі я в пошуках своєї компанії, але не сиджу без діла. Фриланс (та знов таки й тут нам допомагають, наставники які підказують як йти цей важкий шлях) окрема дяка кар’єрному відділу вони роблять все щоб кожен з нас знайшов те що шукає.